Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Omron na Targach Plastpol 2015

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Omron na Targach Plastpol 2015

Podczas tegorocznych targów Plastpol 2015 firmy TMA Automation Sp. z o. o. oraz Omron Electronics zaprezentują się wspólnie na stoisku nr F4, Hala F. Dzięki temu na jednym stoisku będzie można zobaczyć roboty: DELTA, sześcioosiowy i trzyosiowy Kartezjański.

Efektywność działania i oszczędność czasu

Pomysł połączenia sił w ramach prezentacji na targach PlastPol zrealizowany został po raz pierwszy w zeszłym roku. Rezultaty były na tyle satysfakcjonujące, że zdecydowaliśmy się na powtórzenie tego rozwiązania również w tym roku – mówi Magdalena Jaworowicz, koordynator komunikacji marketingowej w firmie Omron – Zyskujemy w ten sposób synergię, oferując zwiedzającym szczególną wartość dodaną: na jednej przestrzeni mogą oni zobaczyć trzy typy różnych robotów i porównać na bieżąco ich właściwości pod kątem specyfiki potrzeb w swojej branży.  Gościom na naszym stoisku oferujemy zatem to samo, co przedstawiane przez nas roboty: efektywność działania i oszczędność czasu.

Opis stoiska

Roboty będą skoncentrowane na dwóch stanowiskach. Jednym z nich będzie stanowisko wyposażone w naszego robota typu Delta kooperującego ze stanowiskiem wyposażonym w robota typu sześcioosiowego. Drugie stanowisko to  trzyosiowy robot Kartezjański firmy TMA Robots.

tma machine sol

Nasze Stanowisko

Robot Delta podwieszony jest w górnej części konstrukcji stanowiska.  Na wysokości roboczej pracy chwytaka robota znajdują się dwa transportery taśmowe, które poruszają się niezależnie z różnymi prędkościami. Zaprogramowana aplikacja/oprogramowanie stanowiska służy do symulacji produkcji, polegającej na przenoszeniu pojedynczych detali z jednego z dwóch zainstalowanych transporterów taśmowych i układania (paletyzacji) na drugim transporterze taśmowym znajdującym się wewnątrz stanowiska. Stanowisko wyposażone w system wizyjny rozpoznający kontury, kolory detali oraz ich położenie we współrzędnych XY oraz R. Dodatkowo stanowisko wyposażone  zostało w system trackingu, umożliwiający kontrolę prędkości poszczególnych transporterów taśmowych oraz synchronizację ich z systemem wizyjnym oraz robotem.

delta imagen prod
Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn