Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Innowacje w dziedzinie inżynierii cyfrowej

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Innowacje w dziedzinie inżynierii cyfrowej

Bezproblemowa integracja zakładu produkcyjnego dzięki filozofii trzech rzeczywistości cyfrowych

„Innowacje w dziedzinie inżynierii cyfrowej” to podstawa naszych dwóch innych koncepcji dotyczących produkcji, „Autonomia wykraczająca poza ludzkie zdolności” i „Zaawansowana współpraca między człowiekiem a maszynami”. Celem jest wdrożenie filozofii trzech rzeczywistości cyfrowych poprzez powielanie obiektów materialnych na miejscu w celu stworzenia środowiska, w którym ich warunki mogą być dokładnie oceniane z odległych lokalizacji, aby umożliwić zdalną inżynierię, która przełamuje bariery czasowe i lokalizacyjne. Takie podejście pozwala na szeroką, obiektywną i ilościową wizualizację warunków panujących na miejscu, umożliwiając ich analizę pod kątem poprawy i badanie optymalnych środków działania, skutecznie przyspieszając cyfrową transformację zakładu produkcyjnego i przyczyniając się do innowacji w procesie pracy.

Projektowanie sprzętu wirtualnego w zakładzie
Coraz bardziej krytycznym problemem biznesowym jest możliwość szybkiego reagowania na nagłe wahania popytu, wprowadzanie nowych produktów, zmiany w projekcie produktu i inne nieprzewidziane zmiany dzięki takim środkom, jak częściowa wymiana sprzętu i zmiany układu. Nasze rozwiązania tworzą cyfrowego bliźniaka zakładu produkcyjnego, replikując w przestrzeni wirtualnej jego obecny stan, wprowadzając powtarzające się i codzienne ulepszenia oraz zmiany, w tym ruchy istniejącego sprzętu i pracowników. Rozwiązania te pozwalają również ekspertom zlokalizowanym daleko od siebie współpracować nad projektowaniem, procesem włączania do eksploatacji i dostosowaniami, co skraca czas realizacji i poprawia jakość pracy. Dzięki modernizacji, która w pełni wykorzystuje istniejący sprzęt, nasze rozwiązania umożliwiają elastyczne reagowanie na zmiany rynkowe.
Najedź kursorem na Aby dowiedzieć się więcej
Cyfrowa konserwacja wykraczająca poza możliwości ekspertów
W przeszłości normą była zaplanowana konserwacja, w ramach której inżynierowie pracowali nad precyzyjną oceną warunków obiektów materiałowych w zakładzie produkcyjnym. Jednak w przypadku tej metody da się usunąć potencjalne zagrożenia, które mogą dotyczyć nawet najbardziej wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników. Zwykle wymaga to również przestojów i generuje koszty utylizacji obrabianych przedmiotów oraz koszty związane z zarządzaniem częściami konserwacyjnymi. Nasze rozwiązania śledzą rzeczywiste warunki pracy sprzętu, wykorzystując sztuczną inteligencję i nasze unikalne algorytmy wykrywania do wizualizacji warunków pracy linii produkcyjnych i poszczególnych urządzeń w przestrzeni cyfrowej. Dzięki digitalizacji wiedzy taktycznej, takiej jak wrażliwość i intuicja wykwalifikowanych pracowników, aby móc wykrywać oznaki problemów ze sprzętem, które mogą umknąć nawet najbardziej doświadczonym pracownikom, zanim faktycznie doprowadzą do awarii, nasze rozwiązania umożliwiają konserwację predykcyjną wspomaganą przez monitorowanie stanu oraz wspierają aktywne rozwiązywanie problemów.
Najedź kursorem na Aby dowiedzieć się więcej
Inteligentna kontrola produkcji połączona w różnych miejscach zakładu
Ogólna wydajność energetyczna, która musi zostać zmaksymalizowana w celu zagwarantowania procesu dekarbonizacji, poprawi się tylko wtedy, gdy urządzenia i maszyny będą mogły płynnie koordynować pracę na linii produkcyjnej. Nasze rozwiązania śledzą połączenia organiczne pomiędzy urządzeniami, sprzętem i pracownikami w zakładzie, aby pomóc Ci zoptymalizować produkcję i zapewnić efektywne zarządzanie energią, zgodnie z wymaganiami wahań popytu. Odkrywają przeszkody w realizacji różnych wskaźników KPI, zapewniając wgląd w czasie rzeczywistym w wydajność produkcji i efektywność energetyczną całej linii produkcyjnej.
Najedź kursorem na Aby dowiedzieć się więcej

Nasze mocne strony

Posiadamy w ofercie aż 200 000 urządzeń sterujących i aplikacji sterujących na całym świecie, z których wszystkie zostały opracowane z perspektywy klienta

Czytaj więcej
automation products portfolio newsmulti prod