Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Szkolenie zdalne

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Kursy dostarczane do Twojego domu, biura lub fabryki

Nasze szkolenia nie wymagają żadnego sprzętu, jedynie niezawodnego połączenia internetowego oraz laptopa lub komputera stacjonarnego.

Wszystkie nasze kursy mogą być oferowane w tradycyjnej formie stacjonarnej, a niektóre są dostępne podczas sesji zdalnej. Obiecujemy, że zapewnimy te same efekty szkoleniowe zarówno podczas sesji bezpośrednich, jak i zdalnych. Ale jak działają sesje zdalne?

  • Zaproszenie zostanie wysłane za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. W ten sposób dostarczamy materiały szkoleniowe do członków grupy szkoleniowej. W zależności od tematu kursu mogą być wymagane inne dostępne bezpłatnie programy komputerowe.

  • W przypadku uczestnika nie są wymagane żadne dodatkowe koszty ani licencje, aby wziąć udział w zdalnym kursie szkoleniowym.

  • Przed wzięciem udziału w kursie szkoleniowym należy pamiętać o ukończeniu odpowiednich kursów eLearning, a następnie pobrać i zainstalować odpowiednie oprogramowanie pomocnicze, takie jakSysmac Studio.

Szkolenia zapewniają zwrot z inwestycji dzięki zwiększonej wiedzy i wydajności operatorów, inżynierów konserwacji i programistów. Mogą przyczyniać się do szybszej analizy usterek, rozwiązywania problemów i zwiększania jakości programowania. Inżynier, który odbył formalne szkolenie w zakresie programowania, może skrócić cykl opracowywania oprogramowania i przyspieszyć rozwiązywanie problemów z maszynami i diagnozowanie usterek.

Wirtualne szkolenie praktyczne

Teraz posiadamy wreszcie w ofercie wirtualne, praktyczne szkolenia, zbliżone do tradycyjnych zajęć stacjonarnych.

Proponowane przez nas szkolenie zawsze opierało się na nauce poprzez wykonywanie ćwiczeń praktycznych. Wirtualne szkolenie praktyczne jest dostępne w przypadku, gdy od miejsca szkolenia dzieli Cię spory dystans lub jeśli nie masz możliwości łatwego dojazdu.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu za pośrednictwem spotkania w aplikacji Microsoft Teams, podczas którego jednocześnie połączysz się z jednym z naszych laptopów szkoleniowych przy użyciu oprogramowania zdalnego pulpitu. Laptop szkoleniowy będzie wyposażony w oprogramowanie do programowania wymagane podczas sesji, a także będzie umożliwiał transmisję wideo na żywo ze sprzętu szkoleniowego.

Wszystkie szczegóły zostaną przesłane w wiadomości e-mail z potwierdzeniem rezerwacji kursu, w tym łącza do wszystkich odpowiednich plików do pobrania, przed przystąpieniem do szkolenia. Takie rozwiązanie oznacza brak hoteli, restauracji, brak dodatkowych podróży.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

Obsługa i wsparcie

virtual assistance woman services fcard comp

Pozostań w kontakcie dzięki usługom wirtualnej pomocy firmy OMRON

Usługa wirtualnej pomocy firmy OMRON to rozwiązanie zdalnego wsparcia, które zapewnia łatwą, szybką i bezpieczną pomoc techniczną oraz doradztwo. Wirtualna pomoc wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR) w celu projektowania najlepszych maszyn oraz identyfikowania i rozwiązywania problemów z dowolnego miejsca na świecie.

Czytaj więcej
code software registration newssinglemob prod

Rejestracja i pobieranie oprogramowania

W tej części strony internetowej możesz zarejestrować produkty Omron. Po zarejestrowaniu swojego numeru licencji uzyskasz dostęp do powiązanych plików aktualizacji i wsparcia technicznego. Oprócz tego w tym miejscu możesz bezpłatnie pobrać różne narzędzia i programy.

Czytaj więcej