Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Firma OMRON na liście 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie w rankingu na rok 2024

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Firma OMRON na liście 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie w rankingu na rok 2024

Firma OMRON została wyróżniona miejscem na liście 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie na rok 2024 przez Clarivate — wiodącą globalną firmę świadczącą usługi informacyjne. Miejsce w tym prestiżowym rankingu potwierdza stałe zaangażowanie firmy OMRON w badania i innowacje technologiczne, dzięki którym znalazła się ona w gronie 100 najlepszych na świecie organizacji w tej dziedzinie. Firma OMRON otrzymała to wyróżnienie już po raz dziewiąty, a ósmy z rzędu.

Firma Clarivate wybiera 100 czołowych globalnych innowatorów w oparciu o obszerną analizę danych patentowych. Poprzez ocenę trendów w zakresie własności intelektualnej firma Clarivate identyfikuje najbardziej innowacyjne korporacje i instytucje badawcze na całym świecie. Proces oceny przebiega dwutorowo. W pierwszym etapie organizacje są oceniane pod względem skali innowacyjnej działalności i obejmuje on 500 opublikowanych innowacji od 2000 r. oraz 100 przyznanych patentów w ciągu ostatnich pięciu lat. W drugim etapie ocenia się innowacje na podstawie czterech kluczowych aspektów: wpływ na branżę, sukces, inwestycje i techniczna nieprzeciętność. Firma OMRON uzyskała wysokie oceny szczególnie w kategorii wpływu i inwestycji.

Sukces firmy OMRON w tym rankingu jest związany ze strategicznym podejściem do własności intelektualnej. Poprzez dostosowanie strategii własności intelektualnej do strategii biznesowych i badawczo-rozwojowych firma OMRON skutecznie wykorzystuje swoje zasoby własności intelektualnej do napędzania innowacji w skali globalnej.

Więcej informacji można znaleźć w raporcie zintegrowanym za 2023 rok.

Informacje dotyczące listy 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie na rok 2024

Firma Clarivate co roku wybiera 100 najbardziej innowacyjnych korporacji i instytucji na całym świecie w oparciu o rygorystyczną analizę danych patentowych. Wyróżnienia, przyznawane już po raz trzynasty, trafiają do firm, które konsekwentnie wykazują się możliwościami, spójnością i kreatywnością w dostarczaniu światu nowej wartości i inwencji. Proces oceny obejmuje pozyskiwanie kompleksowych danych z indeksów Derwent World Patents Index™ i Derwent Patents Citation Index™, co zapewnia obiektywność i doskonałość w ocenie innowacji. Więcej informacji można znaleźć na stronie Clarivate Newsroom.

Informacje o inicjatywach firmy OMRON w zakresie własności intelektualnej (IP)

Firma OMRON wdraża strategie w zakresie własności intelektualnej (IP) zgodnie z polityką dotyczącą własności intelektualnej (IP), mając na celu tworzenie innowacji opartych na potrzebach społecznych i bliskiej przyszłości.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn