Obsługa i wsparcie

Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem.

W sprawie dodatkowych usług lub pomocy prosimy o skontaktowanie się z nami za pośrednictwem lokalnych biur w Europie

Jeśli planujesz rozszerzenie działalności na nowe sektory przemysłu lub obszary rynkowe poza granicami Europy, oferujemy wyjątkowe globalne wsparcie.

Szkolenia i seminaria

Zaawansowane produkty wymagają wysokiej wiedzy od osób je wdrażających.

Zapraszamy do skorzystania z naszego pakietu szkoleń produktowych.

Informacje o szkoleniach

Narzędzia techniczne

Inżynieria i wsparcie techniczne na najwyższym poziomie

Do wyszukania:

  • Części Omron EPLAN
  • Pliki biblioteki CAD
  • Oprogramowanie do pobrania
  • Karty danych komponentów i broszury
  • Pliki biblioteki SISTEMA
  • Czy chcesz skorzystać z aplikacji Wybór produktów?

Zapraszamy do sekcji narzędzi

Obsługa techniczna

Chętnie pomożemy!

Sprawdź zakres działań naszej obsługi technicznej i dowiedz się więcej na temat różnych usług z zakresu zabezpieczeń i napraw. Nasze centrum automatyzacji i testów pozwala przetestować działanie aplikacji za pomocą najnowszych rozwiązań i produktów. Jeśli pojawią się pytania natury technicznej, prosimy skontaktować się z naszym zespołem wsparcia technicznego.

Obsługa techniczna
Service & Support

Wsparcie techniczne

Uzyskawszy łatwy dostęp do dokładnych informacji, firma Omron opracowała ponadto dedykowany obszar dodatkowych informacji pomocy technicznej.

Czytaj więcej

Wydarzenia

Można nas znaleźć na wielu wystawach i targach z branży automatyki w całej Europie.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź poniższy harmonogram.

WYDARZENIE
Indumation2017_LOGO.png

Indumation.be

Indumation.be, 4. edycja najbardziej wszechstronnych belgijskich targów z dziedziny automatyzacji fabryk, procesów i infrastruktury, będzie ważnym wydarzeniem dla wszystkich głównych graczy i inwestorów w branży. Innowacyjność i automatyzacja idą ramię w ramię ze wszystkim, co cyfrowe i inteligentne: od podzespołów czy urządzeń po kompletne systemy technologiczne i rozwiązania, które są oferowane przez tę platformę wszystkim gałęziom przemysłu (fabryki i procesy), dużym infrastrukturom (porty, terminale, płatne autostrady, mosty i drogi…) oraz wszystkim procesom przemysłowym (produkcja, inżynieria, utrzymanie, SCM, logistyka i magazynowanie, zasoby).

10 lut 2017

Belgia, Kortrijk

CZYTAJ WIęCEJ
WYDARZENIE
win_logo.jpg

WIN Automation

WIN Automation, najważniejsze targi w branży produkcyjnej w Turcji i regionie Eurazji, umożliwiają prezentację produktów i usług profesjonalistom z 7 sektorów przemysłu. Dzięki dużej liczbie wystawców i odwiedzających zapewniają one firmom niepowtarzalne okazje do otwarcia się na nowe rynki.

19 mar 2017

Turcja, Stambuł

CZYTAJ WIęCEJ
WYDARZENIE
HANNOVER-MESSE2.jpg

Targi Hannover Messe 2017

Są to wiodące targi poświęcone technologii przemysłowej, na których przedstawia się innowacje i przełomowe rozwiązania we wszystkich głównych sektorach – automatyki przemysłowej i IT, energii i technologii środowiskowej, podaży przemysłowej, inżynierii produkcyjnej i usług oraz badań i rozwoju.

Temat koncepcji Przemysłu 4.0 został wprowadzony przez komitet Targów Hanowerskich, jest to zatem miejsce, w którym można zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami.

28 kwi 2017

Niemcy, Hanower

CZYTAJ WIęCEJ