Informacje o Omron

Przeczytaj więcej o Korporacji Omron i czym się zajmujemy.

Wiedziałeś, że Omron zaczynał od prasownic do spodni? Czy wiesz, że Omron wywodzi się z Japonii i istnieje od przeszło 80 lat ? Chcesz wiedzieć więcej ? Przeczytaj o naszej filozofii i motto aby lepiej nas poznać.

Filosofia

Korporacja Omron

Ze swoją siedzibą w Kyoto (Japonia) firma Omron pozostaje liderem w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Założona w 1933 i kierowana przez prezesa Yoshihito Yamadę, Omron posiada ponad 37,000 pracowników w 36 krajach pracujących nad dostarczeniem niezawodnych technologii do swoich klientów w takich dziedzinach jak: automatyka przemysłowa, komponenty elektroniczne czy sprzęt medyczny. Firma ma swoje główne biura w Japoni (Kyoto), Azji (Singapur), Chinach (Hong Kong), Europie (Amsterdam) i USA (Chicago). Europejskie biura posiadają swoje własne centra badawcze i fabryki, dostarczając pomoc techniczną do każdego kraju w Europie.

Strona internetowa Omron Corporation
myOmron_planet.jpg

Naszym celem jest jakość

Jakość się liczy. Uważamy jednak, że pasja w kwestii jakości liczy się jeszcze bardziej: właśnie ta pasja, to całkowite zaangażowanie w sprawy jakości leży u...

Czytaj więcej

Omron i środowisko

Dążenie do stworzenia doskonałych produktów odbywa się zawsze z uwzględnieniem dbałości o środowisko naturalne. Jest to jeden z kluczowych celów korporacji. Mając na względzie jego ochronę, już od dłuższego czasu Omron sto­suje przy produkcji technologie oparte na lutowaniu spoiwami bezołowiowymi oraz używa kontaktów i zestyków elektrycznych wolnych od kadmu.

Poznaj naszą politykę ochrony środowiska naturalnego