Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do OMRON Industrial Automation Company Information

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Informacje o OMRON

Przeczytaj więcej o Korporacji OMRON i czym się zajmujemy.

Wiedziałeś, że OMRON zaczynał od prasownic do spodni? Czy wiesz, że OMRON wywodzi się z Japonii i istnieje od przeszło 90 lat ? Chcesz wiedzieć więcej ? Przeczytaj o naszej filozofii i motto aby lepiej nas poznać.

Filosofia

Korporacja OMRON

Ze swoją siedzibą w Kyoto (Japonia) firma OMRON pozostaje liderem w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Założona w 1933 i kierowana przez prezesa Junta Tsujinagi, OMRON posiada ponad 29,000 pracowników pracujących nad dostarczeniem niezawodnych technologii do swoich klientów w 120 krajach i regionach w takich dziedzinach jak: automatyka przemysłowa, komponenty elektroniczne czy sprzęt medyczny. Firma ma swoje główne biura w Japoni (Kyoto), Azji (Singapur), Chinach (Hong Kong), Europie (Amsterdam) i USA (Chicago). Europejskie biura posiadają swoje własne centra badawcze i fabryki, dostarczając pomoc techniczną do każdego kraju w Europie.

Strona internetowa Omron Corporation
myomron planet misc

Naszym celem jest jakość

Jakość się liczy. Uważamy jednak, że pasja w kwestii jakości liczy się jeszcze bardziej: właśnie ta pasja, to całkowite zaangażowanie w sprawy jakości leży u...

Czytaj więcej

OMRON i środowisko

Dążenie do stworzenia doskonałych produktów odbywa się zawsze z uwzględnieniem dbałości o środowisko naturalne. Jest to jeden z kluczowych celów korporacji. Mając na względzie jego ochronę, już od dłuższego czasu OMRON sto­suje przy produkcji technologie oparte na lutowaniu spoiwami bezołowiowymi oraz używa kontaktów i zestyków elektrycznych wolnych od kadmu.

Poznaj naszą politykę ochrony środowiska naturalnego

Zrównoważony rozwój

W naszym założeniu zrównoważony rozwój polega na stosowaniu ustalonych przez firmę zasad. „Chcemy przyczyniać się do poprawy jakości życia i rozwoju społeczności”— to korporacyjne motto stworzył założyciel naszej firmy w 1959 roku. Od tego momentu przyczyniamy się do rozwoju społeczeństwa, rozwiązując różne problemy poprzez naszą działalność.

Dowiedz się więcej na temat naszych działań w zakresie promowania zrównoważonego rozwoju społeczeństwa w ujęciu globalnym.

OMRON i zrównoważony rozwój

Oświadczenie OMRON Group dotyczące niewolnictwa i handlu ludźmi

Firma OMRON dokłada wszelkich starań, aby zapewnić, że żadne naruszenia praw człowieka nie będą miały miejsca w żadnej części naszej działalności i łańcucha dostaw oraz że nie będziemy brać udziału w naruszaniu praw człowieka przez inne strony. Robiąc to, zdajemy sobie sprawę, że niewolnictwo i handel ludźmi to główne problemy globalne i że współczesne niewolnictwo może występować w biznesie w formie pracy przymusowej lub pracy dzieci.

Co roku firma OMRON wydaje „Oświadczenie OMRON Group dotyczące niewolnictwa i handlu ludźmi”. Oświadczenie to stanowi wyraz naszej determinacji w dalszym umacnianiu naszego zaangażowania w zapobieganie wykonywania pracy przez dzieci i pracy przymusowej, a także opisuje działania, które podejmujemy w celu zapobiegania współczesnemu niewolnictwu i handlowi ludźmi w każdej części naszej działalności i łańcucha dostaw.

Odpowiedzialność za oświadczenie spoczywa na zarządzie i zostało zatwierdzone przez uprawnionego członka zarządu.