Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Centrum automatyzacji w Barcelonie w Hiszpanii

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

automation center barcelona innovative applications b newssingle sol atc barcelona rotating banner 2 bboard misc atc barcelona demo banner bboard misc

Centrum automatyzacji w Barcelonie

Poznaj nasze zaawansowane rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej i stwórz fabrykę przyszłości, która pomoże rozwiązać problemy społeczne, poprawi jakość życia i przyczyni się do rozwoju społeczeństwa.

Zmieniające się potrzeby rynkowe, innowacje techniczne, globalizacja i zmiany społeczne, takie jak niedobór siły roboczej, radykalnie zmieniają otoczenie biznesowe przemysłu wytwórczego. Centrum automatyzacji w Barcelonie pełni rolę miejsca współpracy, w którym klienci mogą współpracować z firmą OMRON, aby wprowadzać innowacje w produkcji i dostosowywać się do tych zmian.

To miejsce, w którym klienci mogą doświadczyć automatyzacji, która pozwoli na precyzyjne koordynowanie najnowocześniejszych technologii, takich jak AI (sztuczna inteligencja), IoT (Internet Rzeczy) i robotyka, aby już dzisiaj szczegółowo wyobrazić sobie przyszłość swojej fabryki.

Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji

floorplan barcelona automation centers comp
1
atc barcelona innovative applications demo comp

Obszar demonstracyjny

Poznaj trzy filary naszej koncepcji i-Automation! — ewolucja kontroli w zakresie szybkiej i precyzyjnej automatyzacji, inteligentne maszyny wyposażone w algorytmy sztucznej inteligencji do produkcji oraz nowe możliwości współpracy między maszynami, w których maszyny rozumieją i wspomagają ruch oraz intencje człowieka — w celu stworzenia innowacyjnych rozwiązań automatyzacji przemysłowej.

2
iautomation barcelona side misc

Pokój i-Automation!

„Dla maszyny — wydajna praca. Dla człowieka — radość tworzenia” to filozofia korporacyjna, którą wyznawał założyciel firmy OMRON, Kazuma Tateishi. Tutaj odwiedzający mogą dowiedzieć się, w jaki sposób realizujemy nasze zasady w celu rozwiązywania problemów społecznych poprzez nasze działania biznesowe oraz mogą poznać historię naszej koncepcji i-Automation! w zakresie innowacji w produkcji.

3
poc barcelona comp

Laboratoria weryfikacyjne

W naszym laboratorium weryfikacji koncepcji klienci mają możliwość współpracy z inżynierami, aby testować i weryfikować potencjalne rozwiązania w zakresie wizji i robotyki w różnych scenariuszach, mogą również wziąć udział w szkoleniu technicznym w celu wdrożenia.

Centrum automatyzacji w Barcelonie

Adres
Josep Plà, 2 - Ed. B2, planta 10
08019 Barcelona
Hiszpania
Trasa
20 minut jazdy od międzynarodowego lotniska w Barcelonie
8 minut spacerem od stacji metra El Maresme-Fòrum L4
5 minut spacerem od przystanku tramwajowego El Maresme T4
Odwiedź nas
Tylko klienci korporacyjni; wymagana rezerwacja z wyprzedzeniem. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z przedstawicielem handlowym firmy OMRON. Klienci rozpoczynający współpracę z naszą firmą mogą skontaktować się z jednym z naszych biur sprzedaży. Lista biur sprzedaży OMRON Europe

Nasze europejskie centra automatyzacji

Na poligonie doświadczalnym koncepcji innowacji i-Automation! współpracujemy z naszymi klientami, aby przekształcić koncepcje automatyzacji w rzeczywiste, innowacyjne zastosowania.

Czytaj więcej
proof-of-concept european poc labs b fcard comp