Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Weryfikacja koncepcji

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Usługa weryfikacji koncepcji pomaga w nakreśleniu i opracowaniu rozwiązania z zakresu robotyki lub automatyki przemysłowej. Rzeczywista konfiguracja zawsze różni się w zależności od klienta ze względu na różne przepływy produkcyjne, materiały, które mają być przenoszone lub środowisko działania. Z tego powodu tak ważna i cenna jest ocena możliwości spełnienia wymagań zastosowania podczas weryfikacji koncepcji.

  • Zero ryzyka w zakresie inwestycji

    Zastosowania klientów są poddawane testom przed wdrożeniem ich w środowisku produkcyjnym. Testy przeprowadzane są przez inżynierów w dziedzinie, w której są oni ekspertami, a rozwiązania produktowe mogą zostać określone przed dokonaniem inwestycji w produkt

  • Duża wiedza i doświadczenie w zakresie rozwiązań zaawansowanych technologicznie

    Projekt badawczy musi być skonfigurowany z zestawem predefiniowanych współczynników KPI. Np. ile detali musi zostać obsłużonych w ciągu minuty, jaka jest ich charakterystyka itp. Zazwyczaj jest to część szerszego procesu produkcyjnego

  • Transfer wiedzy o wysokiej wartości

    Po zakończeniu weryfikacji klient otrzymuje szczegóły badania wraz z powiązanymi dokumentami i filmami. Dzięki takim informacjom łatwo jest podjąć decyzję o kontynuowaniu realizacji projektu

Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji

Gdzie odbywa się usługa weryfikacji koncepcji?

Laboratoria weryfikacyjne firmy OMRON zlokalizowane są w całej Europie. Oferują one klientom wsparcie w zakresie automatyzacji w lokalnych językach, a także oferują prezentacje robotów do niezwykle praktycznych zastosowań w dziedzinie procesów zautomatyzowanych. Laboratoria te są wspierane przez Centra Technologii Automatyzacji (ATC) w Barcelonie i Argonay, które głównie zaspokajają potrzeby międzynarodowych integratorów i partnerów.

Laboratoria weryfikacyjne

Oferujemy możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia dzięki technologiom z dziedziny automatyzacji, jak również zachęcamy do współpracy nad wprowadzaniem ulepszeń. Osiem laboratoriów weryfikacyjnych firmy OMRON w Europie wykorzystuje system przykładowy, obejmujący w pełni zautomatyzowane środowisko oraz transport wewnętrzny. Sprawdź najbliższą lokalizację na mapie.

Centra Technologii Automatyzacji w Europie

Innowacyjne laboratoria zapewniają klientom wsparcie w zakresie automatyzacji w ich lokalnym języku, a także oferują prezentacje robotów do niezwykle praktycznych zastosowań w dziedzinie procesów zautomatyzowanych. Europejskie Centra Technologii Automatyzacji (ATC) są większe i w wyższym stopniu skoncentrowane na badaniach. Przedstawiają one bardziej zaawansowane rozwiązania, spełniające potrzeby międzynarodowych integratorów i partnerów. Współpraca centrów europejskich z centrami firmy OMRON w Japonii, regionie Azji i Pacyfiku, Chinach, Korei i Ameryce opiera się na badaniach dotyczących nowych technologii, takich jak CNC, SI, integracja robotów mobilnych z zakładem oraz Przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT).

Wirtualna wycieczka po laboratorium weryfikacyjnym

Fizyczna wizyta w jednym z naszych laboratoriów weryfikacyjnych nie jest już absolutną koniecznością. Możemy zorganizować wirtualną prezentację w każdym z naszych laboratoriów i zaprosić na zdalną wizytę. Dzięki takiej wycieczce zobaczysz nasze urządzenia do automatyzacji i poznasz naszych profesjonalistów świadczących usługi w działaniu.

Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji

Obsługa i wsparcie

virtual assistance woman services fcard comp

Pozostań w kontakcie dzięki usługom wirtualnej pomocy firmy OMRON

Usługa wirtualnej pomocy firmy OMRON to rozwiązanie zdalnego wsparcia, które zapewnia łatwą, szybką i bezpieczną pomoc techniczną oraz doradztwo. Wirtualna pomoc wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR) w celu projektowania najlepszych maszyn oraz identyfikowania i rozwiązywania problemów z dowolnego miejsca na świecie.

Czytaj więcej
engineer robot programming fcard prod

Usługi w zakresie robotyki

Czas działania jest podstawowym czynnikiem w przypadku zintegrowanych rozwiązań w zakresie robotyki. Nasz zespół specjalistów ds. usług w zakresie robotyki pilnuje, aby Twoja instalacja była sprawna przez cały okres eksploatacji.

Czytaj więcej