Weryfikacja koncepcji |OMRON, Polska

Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Weryfikacja koncepcji

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Weryfikacja koncepcji

Dodatkowe osiem innowacyjnych laboratoriów w Europie zapewnia klientom wsparcie w zakresie automatyki w ich lokalnym języku, a także oferuje prezentacje robotów do niezwykle praktycznych zastosowań w dziedzinie procesów zautomatyzowanych. Laboratoria są wspierane przez europejskie Centrum Technologii Automatyzacji (ATC) w Barcelonie, które nadal spełnia potrzeby międzynarodowych integratorów i partnerów.

Innowacyjne laboratoria firmy Omron

Oferujemy możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia dzięki technologiom z dziedziny automatyzacji, jak również zachęcamy do współpracy nad wprowadzaniem ulepszeń. Osiem innowacyjnych laboratoriów firmy Omron w Europie wykorzystuje system przykładowy, obejmujący w pełni zautomatyzowane środowisko oraz transport wewnętrzny. Sprawdź najbliższą lokalizację na poniższej mapie.

Centrum Technologii Automatyzacji w Europie

Innowacyjne laboratoria zapewniają klientom wsparcie w zakresie automatyki w ich lokalnym języku, a także oferują prezentacje robotów do niezwykle praktycznych zastosowań w dziedzinie procesów zautomatyzowanych. Centrum Technologii Automatyzacji w Europie (ATC) jest większe i w wyższym stopniu skoncentrowane na badaniach. Przedstawia bardziej zaawansowane rozwiązania, spełniające potrzeby międzynarodowych integratorów i partnerów. Współpraca centrum europejskiego z centrami firmy OMRON w Japonii, regionie Azji i Pacyfiku, Chinach, Korei i Ameryce opiera się na badaniach dotyczących nowych technologii, takich jak CNC, SI, integracja robotów mobilnych z zakładem oraz Przemysłowy Internet Rzeczy (IoT).

Więcej informacji

Funkcje serwisowe

 • Zaawansowana technologia, która przewyższa urządzenia sterujące — od produktów autonomicznych po systemy oparte na aplikacjach.

  Chcemy pokazać, że jesteśmy czymś więcej niż tylko firmą produkującą podzespoły. Przedstawiamy ciągłą ewolucję naszych technologii — od konwencjonalnych, samodzielnych urządzeń sterujących do elementów opartych na aplikacjach.

 • Szkolenie

  Korzystając z naszych urządzeń sterujących oraz szerokiej gamy maszyn demonstracyjnych, inżynierowie mogą również przeprowadzać szkolenia przygotowane z myślą o problemach klientów dotyczących kontroli.

 • Rozważny wybór

  Centrum automatyki/laboratorium zajmuje się wprowadzaniem klientów do koncepcji z zakresu automatyzacji, co ma na celu inspirowanie innowacji produkcyjnych.

 • Innowacje w zakładach produkcyjnych oparte na zasadzie: „Integracja, inteligencja i interakcja” („trzy I”).

  Integracja: inżynierowie przeprowadzają weryfikacje oparte na demonstracjach za pomocą maszyn demonstracyjnych. Inteligencja: centrum automatyki przedstawia różne przykłady poprawy jakości i produktów wprowadzonych w zakładzie Ayabe. Interakcja (nowe metody współpracy człowieka z maszyną): poznawanie ruchów robotów.