Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Interroll dołącza do ruchu na rzecz innowacji firmy OMRON w ramach zrzeszonej współpracy

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Interroll dołącza do ruchu na rzecz innowacji firmy OMRON w ramach zrzeszonej współpracy

Interroll, wiodący dostawca rozwiązań do obsługi materiałów, dołączył do sieci innowacji firmy OMRON w ramach zrzeszonej współpracy. Poprzez tę partnerską współpracę firma OMRON zamierza rozszerzyć swoje portfolio elastycznych rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej i zaspokoić różnorodne potrzeby producentów z rozmaitych branż.

„Z przyjemnością witamy firmę Interroll jako cennego partnera w naszej sieci innowacji” — mówi Daniel Rossek, kierownik ds. integracji systemów w regionie EMEA w firmie OMRON. „Doświadczenie Interroll w dostarczaniu standardowych rozwiązań modułów górnych dla naszych autonomicznych robotów mobilnych (AMR) zapewni naszym klientom większą elastyczność i szerszy wybór w zakresie optymalizacji obsługi materiałów. Wspólnie będziemy dostarczać innowacyjne rozwiązania, które zwiększają wydajność i produktywność naszych klientów”.

Jednym z przykładów oferty produktów Interroll jest solidny moduł górny LCP AMR — moduł przenośnika zaprojektowany specjalnie do obsługi lekkich towarów przez roboty AMR. Opracowany w oparciu o bogate doświadczenie Interroll z zakresu systemów przenośnikowych moduł górny LCP AMR bezproblemowo integruje się z serią LD robotów AMR firmy OMRON, zapewniając płynny przepływ materiałów i niezawodne działanie.

Andreas Traberg, dyrektor zarządzający firmy Interroll, komentuje: „Dołączenie do sieci innowacji firmy OMRON stwarza ekscytujące możliwości dla Interroll. Poprzez połączenie naszych mocnych stron, możemy zaoferować klientom kompleksowe rozwiązanie stanowiące odpowiedź na ich konkretne wyzwania produkcyjne. Nasze doświadczenie umożliwiło nam opracowanie prostego interfejsu dla modułu górnego LCP AMR, gwarantującego bezproblemową obsługę i zwiększoną niezawodność procesu”.

Dzięki sieci innowacji OMRON firma Interroll zyskuje dostęp do platformy, która promuje współpracę i dzielenie się wiedzą między organizacjami o podobnych celach. Sieć składa się z pięciu kategorii partnerów, z których każda zapewnia wyjątkowe możliwości wsparcia producentów w ich specyficznych wymaganiach.

Poznaj autonomiczne roboty mobilne OMRON.

Dowiedz się więcej o firmie Interroll

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn