Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Digimarc i OMRON partnerami modernizacji automatyki przemysłowej

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Digimarc i OMRON partnerami modernizacji automatyki przemysłowej

Rewolucyjna technologia cyfrowego znaku wodnego i wiodąca w branży technologia wizyjna. Połączenie sił dla transformacji procesów produkcyjnych w różnych branżach.

Digimarc Corporation, pionier i światowy lider w dziedzinie technologii cyfrowego znakowania wodnego, oraz firma OMRON, wiodący dostawca rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, ogłosiły strategiczne partnerstwo mające na celu przeniesienie rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej na nowy poziom. Połączenie cyfrowych znaków wodnych Digimarc z technologią wizyjną firmy OMRON reprezentuje innowacyjne podejście do cyfrowej identyfikacji produktów i nową, rewolucyjną siłę w automatyce przemysłowej. Firmy wspólnie pomagają producentom i markom wyprzedzać konkurencję, dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych i spełniać coraz bardziej rygorystyczne wymagania dotyczące zrównoważonych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb produktów.

„Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, marki stoją przed zwiększoną presją, aby przestrzegać nowych przepisów branżowych, usprawniać działania i spełniać oczekiwania konsumentów w zakresie jakości, autentyczności i zrównoważonego rozwoju” – powiedział Ken Sickles, dyrektor ds. produktów w Digimarc. „Dzięki naszej współpracy z firmą OMRON dostarczamy obecnie rozwiązanie z zakresu automatyki przemysłowej, które bezpośrednio odpowiada na te potrzeby — zwiększając wydajność, przestrzegając standardów jakości i przepisów oraz zapewniając przydatne analizy danych w czasie rzeczywistym”.

digimarc digital watermaking solution fcard en sol

Przyszłościowe rozwiązanie w zakresie automatyki przemysłowej

Postępy w automatyce przemysłowej mają kluczowe znaczenie dla działalności biznesowej i bezpieczeństwa konsumentów. Na przykład pomyłki w etykietach spowodowały, że produkty spożywcze były wysyłane bez odpowiedniego oznaczenia składników. W przypadku alergenów, takich jak orzeszki ziemne, mleko lub gluten, może to zagrażać życiu. Producenci i marki wymagają zautomatyzowanej kontroli jakości, aby skutecznie zapobiegać nieprawidłowościom. 

Digimarc i OMRON zmodernizowały automatykę przemysłową, dzięki czemu producenci mogą teraz zapobiegać niedopasowaniu komponentów lub błędnie oznakowanym produktom, zwiększyć szybkość i wydajność procesu produkcyjnego oraz usprawnić dystrybucję i dostarczenie zapakowanych towarów. Rozwiązanie ułatwia także odzysk, sortowanie i recykling materiałów opakowaniowych po użyciu, redukując ilość odpadów przedostających się do środowiska oraz poprawiając jakość i ilość recyklatu pokonsumenckiego. 

„Nasi klienci z sektora dóbr konsumpcyjnych stoją w obliczu rosnących wymagań w zakresie bezpieczeństwa, wysokiej jakości a także zrównoważonego pakowania” – powiedział Fernando Colás, dyrektor generalny OMRON Industrial Automation EMEA. „Integrując zaawansowaną technologię cyfrowego znaku wodnego firmy Digimarc z naszymi rozwiązaniami systemów wizyjnych, zapewniamy innowacyjne rozwiązania w zakresie opakowań, które redukują niepotrzebne materiały i zapobiegają błędnie oznakowanym lub źle opakowanym produktom”.

Digimarc + OMRON, potężna kombinacja

Partnerstwo Digimarc i OMRON otwiera nowe możliwości modernizacji automatyki przemysłowej. Maszyny mogą szybko i dokładnie identyfikować, sprawdzać i inicjować funkcje śledzenia, przy niezwykle dużych prędkościach. W rezultacie marki i producenci ze wszystkich branż osiągają znaczną poprawę wydajności, jakości, identyfikowalności, bezpieczeństwa oraz zgodności w operacjach przemysłowych. To potężne połączenie wiedzy z zakresu automatyki przemysłowej i zaawansowanej technologii cyfrowego znakowania wodnego wprowadza w pełni zintegrowane rozwiązanie do modernizacji obiektów przemysłowych. 

Oprócz automatyzacji przemysłowej cyfrowe znaki wodne Digimarc dodają wartość w całym cyklu życia produktu, umożliwiając markom sprostanie przyszłym wyzwaniom i spełnienie oczekiwań konsumentów przy minimalnych dodatkowych inwestycjach. Po zastosowaniu cyfrowe znaki wodne automatyzują identyfikację i sortowania opakowań w zakładach recyklingu materiałów (MRF), generując jednocześnie wskaźniki zrównoważonego rozwoju. Ponadto cyfrowe znaki wodne Digimarc obsługują uwierzytelnianie produktów, dwuskładnikowe programy lojalnościowe dla klientów, kasy detaliczne nowej generacji i inne aplikacje dla przedsiębiorstw, zapewniając wzrost wartości. 

Aby dowiedzieć się więcej na temat rozwiązania Digimarc + OMRON, które unowocześnia automatykę przemysłową, skontaktuj się z nami za pośrednictwem.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn