Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Usługi związane z bezpieczeństwem

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Bezpieczeństwo na każdym poziomie

Oferujemy szereg usług związanych z bezpieczeństwem maszyn dopasowanych do potrzeb wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, od małych, jednozakładowych podmiotów po globalne organizacje z wieloma oddziałami. Zapewniamy spójne podejście uwzględniające potrzeby zgodności z przepisami na poziomie regionalnym i międzynarodowym i potrafimy wdrażać Twoją politykę bezpieczeństwa na całym świecie.

Lepsza wydajność. Nowe normy bezpieczeństwa funkcjonalnego oznaczają, że nie zawsze trzeba wyłączać maszyny na czas naprawy lub obsługi technicznej. Potrafimy tworzyć bezpieczne rozwiązania z zakresu sterowania, które wykorzystują najnowsze technologie zapewniające najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa, ograniczenie opóźnień ponownego uruchomienia i warunki sprzyjające oszczędności materiałów.

Poproś o konsultację

Customer Cases

Bezpieczeństwo maszyn podlega ciągłym zmianom

Bezpieczeństwo maszyn to nie tylko kwestia ich bieżącego stanu. Jest to proces obejmujący cały cykl eksploatacji maszyn, od planowania po rozruch i eksploatację, w tym modyfikację i konserwację. Oto nasze usługi w zakresie bezpieczeństwa maszyn:

Safety pfm fcard misc

Pomiar nacisku i siły kobota (PFM)

Jeśli system robotów współpracujących używa funkcji ograniczania mocy i siły (PFL) jako metody redukcji ryzyka, należy zweryfikować rzeczywiste wartości siły i nacisku podczas zdarzeń związanych z kontaktem.

Czytaj więcej
Safety amr fcard misc

Ocena bezpieczeństwa AMR (AMR)

Każdego dnia autonomiczne roboty mobilne stają się coraz większe, cięższe, bardziej złożone i jeszcze bardziej autonomiczne. Wspólnie tworzą zupełnie nowe wyzwania związane z bezpieczeństwem, przed którymi stoją zarówno producenci maszyn, integratorzy rozwiązań, jak i użytkownicy.

Czytaj więcej
icon safetyservices mra 420x200 prod

Ocena zagrożeń maszynowych (MRA)

Pomagamy w wypełnianiu zobowiązań do przeprowadzenia prawnie wymaganej oceny ryzyka na maszynie. Określamy, które z Twoich maszyn są niebezpieczne i wymagają uwagi, dzięki naszemu bardzo szczegółowemu raportowi oceniającemu.

Czytaj więcej
icon safetyservices csd 420x200 prod

Koncepcyjne projektowanie bezpieczeństwa (CSD)

Nasz koncepcyjny projekt bezpieczeństwa jest kluczowym i skutecznym krokiem w kierunku zmniejszenia ryzyka związanego z maszynami. Jeśli dysponujesz niezbędnymi zasobami, możesz udoskonalić własne maszyny zgodnie z naszymi profesjonalnymi wskazówkami.

Czytaj więcej
icon safetyservices cem 420x200 prod

Formalne oznaczenie CE (CEM)

Nasi członkowie zespołu dysponują bardzo dużym doświadczeniem w procesie znakowania CE i znajomością wszystkich jego zawiłości. Zapewniamy, że cały proces przebiega sprawnie i wydajnie, a maszyna ze znakiem CE spełnia wymogi prawne dopuszczające do eksploatacji.

Czytaj więcej
icon safetyservices srs 420x200 prod

Specyfikacja wymogu bezpieczeństwa (SRS)

Nasza specyfikacja wymagań dotyczących bezpieczeństwa maszyn umożliwia korzystanie z własnych inżynierów lub z naszych akredytowanych integratorów systemów przy wprowadzaniu niektórych lub wszystkich potrzebnych udoskonaleń.

Czytaj więcej
icon safetyservices est 420x200 prod

Testowanie czasu zatrzymania ESPE (EST)

Zapewniamy formalne określenie czasu zatrzymania maszyny, a następnie wykonujemy obliczenia i przeprowadzamy weryfikację ustawienia każdego urządzenia zabezpieczającego, które uniemożliwia dostęp do poruszających się elementów maszyny.

Czytaj więcej
safetyservices sat 420x200 icon

Dodatkowe oceny (SAT & MNC)

Możesz zbudować strategię bezpieczeństwa maszyn, opartą na wiedzy i sile ludzkiej, którą posiadasz, i uzupełnić to doświadczeniem z naszej strony. To optymalizuje wydajność Twojej firmy.

Czytaj więcej

Otrzymaj bezpłatną miarę bezpieczeństwa Gotcha Stick

Miarka bezpiecznej odległości „Gotcha Stick” to czterosegmentowy element z metrycznymi jednostkami miary UE z jednej strony i stosowanymi w USA amerykańskimi jednostkami miary z drugiej. Gotcha Stick to najprostszy sposób sprawdzenia, czy otwory w osłonach ochronnych nie umożliwią dostępu do zagrożeń osobom przechodzącym przez barierę.

  • Zgodność z normą ISO 13857

    Zgodność z pomiarami na podstawie normy ISO 13857 dla otworów o średnicy do 20 mm.

  • Zgodność z normami ANSI

    Zgodność z pomiarami na podstawie normy ANSI B65-1 i ANSI/SPI B1 dla otworów o średnicy do 49 mm (1,875 cala).

  • Prostota użytkowania

    Miara Gotcha Stick to najprostszy sposób sprawdzenia, czy otwory w osłonach ochronnych nie umożliwią dostępu do miejsca zagrożenia osobom przechodzącym przez barierę.

Otrzymaj bezpłatną miarę bezpieczeństwa Gotcha Stick

Obsługa i wsparcie

virtual assistance woman services fcard comp

Pozostań w kontakcie dzięki usługom wirtualnej pomocy firmy OMRON

Usługa wirtualnej pomocy firmy OMRON to rozwiązanie zdalnego wsparcia, które zapewnia łatwą, szybką i bezpieczną pomoc techniczną oraz doradztwo. Wirtualna pomoc wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR) w celu projektowania najlepszych maszyn oraz identyfikowania i rozwiązywania problemów z dowolnego miejsca na świecie.

Czytaj więcej
engineer robot programming fcard prod

Usługi w zakresie robotyki

Czas działania jest podstawowym czynnikiem w przypadku zintegrowanych rozwiązań w zakresie robotyki. Nasz zespół specjalistów ds. usług w zakresie robotyki pilnuje, aby Twoja instalacja była sprawna przez cały okres eksploatacji.

Czytaj więcej