Opinie klientów |OMRON, Polska

Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Opinie klientów

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Opinie klientów

Firma Omron słucha swoich klientów. Poświęciliśmy naprawdę duzo czasu na słuchanie o ich potrzebach bo stąd bierzemy  nasze pomysły. Ponieważ słuchamy klientów pracujących w przemyśle opakowań od ponad 20 lat, nie powinno być zaskoczeniem to, że mamy kilka dobrych pomysłów.

Jednak zamiast opowiadać o nich sami, pomyśleliśmy, że lepiej byłoby usłyszeć o nich od osób je wykorzystujących: od naszych klientów.

martini packaging sol

Firma Martini udoskonaliła pakowanie makaronu dzięki technologii OMRON

Firma Martini Srl z siedzibą we Włoszech produkuje precyzyjne urządzenia do ważenia i pakowania, przeznaczone dla sektora spożywczego. Opracowany przez tę firmę nowy system MCRS-VD umożliwia pakowanie do 180 porcji makaronu na minutę. Podstawą tego rozwiązania jest sterownik NX701 1600 firmy OMRON. Odpowiada on za sterowanie ruchem w maszynie pakującej MCRS-VD. Z kolei technologia OMRON Perfect Sealing NX-TC pomaga poprawić stabilność procesu termoregulacji i zmniejszyć koszty związane z wykorzystaniem folii opakowaniowych.

Czytaj więcej
diva-international fcard sol

Autonomiczne roboty mobilne upraszczają logistykę wewnętrzną w firmie Diva International

Duże przedsiębiorstwa coraz częściej korzystają z robotyki w celu usprawnienia ręcznych procesów w fabrykach i magazynach. Jednym z przykładów jest Diva International z siedzibą w Umbrii we Włoszech. W firmie Diva chciano zmodernizować system transportu chusteczek nawilżanych z miejsca produkcji do punktu paletyzacji w obrębie jednego magazynu. FM Vision, dostawca usług wiązanych z zarządzaniem obiektami, opracował nowy, zautomatyzowany system wykorzystujący pięć autonomicznych robotów mobilnych (AMR) OMRON oraz sterownik maszyn Sysmac NJ — również firmy OMRON. Działania te zaowocowały zwiększeniem bezpieczeństwa, wydajności i elastyczności procesu.

Czytaj więcej
seafood parlevliet fcard comp

Zautomatyzowane rozwiązanie w zakresie filetowania ryb zapewnia firmie Seafood Parlevliet wysoką jakość i niskie koszty

Dzięki wprowadzeniu zautomatyzowanej linii produkcyjnej holenderski producent ryb ograniczył o 75% prace wykonywane ręcznie i blisko pięciokrotnie zwiększył szybkość procesu. Rozwiązanie stworzone przez lokalną firmę Innovotech BV, specjalizującą się w dziedzinie automatyzacji, obejmuje systemy sterowania i kontroli wizualnej firmy OMRON. Jego dodatkową zaletą jest możliwość zachowania konkurencyjności produkcji w Holandii.

Czytaj więcej
Omron’s complete part feeder solution provides production line flexibility at packaging manufacturer
 • Omron’s complete part feeder solution provides production line flexibility at packaging manufacturer

  Omron’s complete part feeder solution provides production line flexibility at packaging manufacturer

  An integrated approach combining vision, robotics and a versatile feeder. A Danish packaging manufacturer that specialises in airbags for securing and safeguarding cargo, needed to introduce new parts, such as plastic air valves, into their production line. Instead of adding a new large bowl feeder, they looked for an innovative, flexible and space-saving solution. DamGaard Automatik, a Danish systems integrator, recommended Omron’s AnyFeeder Solution for the job, combined with Omron’s Smart Vision MX and an eCobra 600 robot.

  02:20

Kompletne rozwiązanie z podajnikiem części zapewnia elastyczność linii produkcyjnej

Zintegrowane rozwiązanie łączące system wizyjny, robotykę oraz uniwersalny podajnik.

Czytaj więcej
Robot-assisted packaging: 30% more productivity
 • Robot-assisted packaging: 30% more productivity

  Robot-assisted packaging: 30% more productivity

  Combilo - a leading fruit and vegetables wholesaler in the Netherlands, recently installed a new robot-assisted packaging line and, overnight, increased productivity by 30%. The new packaging line includes delta robots and vision system from Omron and was built by the systems integrator EasyPack Technologies. Discover how our integrated solutions can boost your productivity by 30%

  02:21

O 30% większa wydajność i mniejsza liczba pomyłek

Większa szybkość linii pakującej paprykę dzięki robotom równoległym i systemowi wizyjnemu

Czytaj więcej
omag 420 x 300 sol

Zwracaj uwagę na datę ważności!

Nowoczesna maszyna pakująca, która zajmuje niewiele miejsca, jest niezawodna i pełna nowatorskich funkcji i której części są łatwo dostępne. Przeczytaj na temat funkcji nowej serii maszyn pakujących zaprojektowanych przez przedsiębiorstwo Omag we współpracy z firmą Omron do obsługi leku firmy Dompé o nazwie „Okitask”.

Czytaj więcej
Serialization realized for pharma producers, re-packers and CMO's

Farmaceutyczny producent kontraktowy

W jaki sposób producent kontraktowy dostarczył 1 000 000 seryjnych opakowań dla wielu klientów branży farmaceutycznej o różnych normach i procedurach... oraz w ramach sieci wielu zakładów produkcyjnych, producentów kontraktowych, firm przepakowujących i innych usługodawców — a wszystko to zgodnie z oczekiwanymi przepisami UE dotyczącymi centralnej rejestracji wszystkich unikalnych kodów?

Czytaj więcej
Omron helps Line Equipment develop more advanced packaging machines

Pomoc firmie Line Equipment w opracowaniu bardziej zaawansowanych maszyn

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu, z którego można dowiedzieć się, jak wspierane przez nas zamontowanie w maszynach naszego oprogramowania i sprzętu pozwoliło firmie Line Equipment produkować nowocześniejsze produkty.

Czytaj więcej
ct effytec 420x420 sol

Sysmac – serce koncepcji ciągłego procesu firmy Effytec

Firma Effytec jest zadowolona z platformy SYSMAC, która zmniejszyła czas rozwoju i wdrażania rozwiązań. Pracownicy chwalą sobie jedno oprogramowanie sterujące ruchem i logiką maszyn, które znacznie ułatwia proces ich programowania i pozwala zapewnić pełną synchronizację wszystkich ruchów na linii produkcyjnej.

Czytaj więcej
mall herlann 420x300 v1 sol

Automatyka z wykorzystaniem Platformy Sysmac upraszcza procesy produkcji rur metalowych, znacznie skracająć czas wdrożenia rozwiązania i dostarczenia finalnego produktu na rynek.

Produkcja puszek do napojów jest procesem złożonym w trakcie którego metalowa plaska blacha zostaje uformowane poprzez wciągnięcie do specjalnej ruru.Sprawę komplikuje fakt, że blacha musi być jednocześnie pomalowana od wewnątrz i zewnątrz, zadrukowana oraz puszka musi być napełniona i zapakowana .

Czytaj więcej
Jomet, cutting edge in a very competitive packaging marketplace
 • Jomet, cutting edge in a very competitive packaging marketplace

  Jomet, cutting edge in a very competitive packaging marketplace

  Finnish manufacturer Jomet builds comprehensive systems for the packaging industry, from product handling and quality control to labelling, palletizing and wrapping. Working with major online retailers, Jomet faces continuing demands for innovative solutions, and with Omron's help they are creating machines that are fast and reliable, and which deliver beyond the end-users' expectations.

  03:15

Maszyny, które osiągają wyniki przekraczające oczekiwania klientów

Fiński producent maszyn, firma Jomet, konstruuje szeroką gamę rozwiązań z dziedziny opakowań, odpowiadając na popyt w zakresie innowacji ze strony klientów.

Czytaj więcej
eu ct ibonhart webimages 420x300 sol

Krajalnica do chleba z funkcją zdalnego wykrywania usterek i zdalnej aktualizacji oprogramowania

Gdy jeden z czołowych producentów krajalnic i pakowarek do chleba w Wielkiej Brytanii wygrał przetarg na realizację dostaw do piekarni w Kazachstanie, było oczywiste, że jednym z najważniejszych elementów systemu będzie zdalny dostęp do urządzeń . Aktualizacje oprogramowania i wyszukiwanie usterek miały być wykonywane zdalnie z Norwich w Anglii, bez konieczności wysyłania inżyniera do odległej o 6000 km siedziby klienta.

Czytaj więcej
eu ct auxpama webimages 420x300 sol

Nowa maszyna do nacinania chleba skraca czas pracy o 55%

Hiszpańska firma Auxpama specjalizująca się w automatyzacji procesu wypieku pieczywa wprowadziła niedawno do oferty nową automatyczną tacę tnącą, która przed rozpoczęciem pieczenia wykonuje niewielkie nacięcia na górnej części bochenków. Zaawansowana konstrukcja maszyny umożliwiła skrócenie czasu tego procesu z ponad 6 minut do zaledwie 2 minut i 45 sekund. Sercem systemu jest zunifikowana platforma sterująca Omron Sysmac.

Czytaj więcej
eu ct ecocaps webimages 420x300 sol

Nowa maszyna do pakowania napojów zapewnia automatyzację wszystkich stacji za pomocą zaledwie jednej szybkiej magistrali

Kiedy włoski specjalista w dziedzinie pakowania, firma Ecocap’s, zdecydowała się opracować nową maszynę przeznaczoną na rynek napojów energetycznych, postanowiła umożliwić zastosowanie nowego modelu automatyki w oparciu o platformę Sysmac firmy Omron. Pomysł polegał na stworzeniu systemu butelkowania do 20 000 puszek na godzinę z wykorzystaniem automatyki do wszystkich stacji używających jednej szybkiej magistrali: EtherCAT.

Czytaj więcej
Omron partner with Converging Solutions to make their Pack Stacker competitive and reliable
 • Omron partner with Converging Solutions to make their Pack Stacker competitive and reliable

  Omron partner with Converging Solutions to make their Pack Stacker competitive and reliable

  Converging solutions is a supplier of converging and end of line stacking solutions throughout the packaging industry. Learn how Converging Solutions and Omron partner to face the challenges in Converging Solutions' changing market. 0:24 Introduction Converging Solutions 0:39 Market changes for Converging Solutions 1:18 Why Omron 1:54 Technical challenges 2:26 Partnership between Omron and Converging Solutions 2:52 The Pack Stacker 4:14 Costs: more for less 5:06 Design, training, construction and installation

  06:02

Tworzenie bazy odbiorców na całym świecie — więcej i szybciej

Model Pack Stacker firmy Converging Solutions jest powszechnie używany w przemyśle spożywczym w Wielkiej Brytanii do automatycznego układania uformowanych opakowań. Jednakże kiedy firma zdecydowała się skierować swoją ofertę do innych branż i rozpocząć działalność w innych krajach, okazało się, że maszyna musi dysponować większą wydajnością.

Czytaj więcej
mespic machine420x300 logo

Rozwiązanie typu „wszystko w jednym” firmy Mespic...

Włoska firma Mespic specjalizuje się w projektowaniu i konstruowaniu zintegrowanych maszyn do finalnego pakowania. Firma podjęła w ostatnim czasie współpracę z firmą Omron w celu opracowania rozwiązania typu „wszystko w jednym” dla układu pakowania pomocniczego i końcowego paczek herbaty.

Czytaj więcej