Kariera

Praca w firmie Omron

Omron Europe jest czołowym w świecie producentem technologicznie zaawansowanych produktów i rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej. Z europejskiej siedziby w pobliżu Amsterdamu w Holandii, działa on w każdym kraju europejskim i zapewnia bezkonkurencyjne produkty i opracowane przez specjalistów rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej dla każdej dziedziny przemysłu. Oferujemy rozwiązania, takie jak automatyka produkcyjna, czujniki i bezpieczeństwo, mechatronika i napędy, komponenty przemysłowe i systemy wizyjne.

To nasi pracownicy stoją za sukcesem firmy Omron!

U nas jest wszystko to, czego szukasz: niezależna, pełna wyzwań praca nad najnowszymi produktami i technologiami, atrakcyjny pakiet pracowniczy, miłe i przyjazne środowisko pracy oraz znakomite możliwości rozwoju zawodowego. Oczekujemy od Ciebie nieustannego rozwoju pod względem profesjonalnym i osobistym, zdobywania wiedzy, umiejętności oraz zdolności, które zwiększają Twoją efektywność.

Jeśli interesuje Cię możliwość rozwijania kariery w firmie Omron, zapoznaj się z naszymi ofertami pracy lub wypełnij formularz zgłoszenia.

Oferty pracy

Jakie oferty pracy mamy aktualnie?