Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Mocne strony firmy OMRON

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Nasze mocne strony

Opracowaliśmy ponad 200 000 urządzeń sterujących i aplikacji, aby sprostać potrzebom klientów na całym świecie.

Od momentu założenia w 1933 roku firma OMRON podążała za filozofią założyciela, Kazumy Tateishi, „dla maszyny praca, dla człowieka radość dalszego tworzenia”. Dzięki tej wiodącej zasadzie nadal pracujemy nad dostarczaniem automatyzacji, która rozwiązuje problemy w zakładach produkcyjnych.

Opracowujemy nasze aplikacje kontrolne z perspektywy klienta poprzez dokładne i precyzyjne koordynowanie produktów z naszej ogromnej oferty aż 200 000 urządzeń sterujących. Wykorzystujemy również nasz globalny system wsparcia, aby usprawniać zakłady produkcyjne na całym świecie i tworzyć nową wartość.

Opracowywanie produktów kontrolnych i aplikacji kontrolnych do rozwiązywania problemów produkcyjnych w odległości „10 m lub mniejszej”

Używamy odwzorowania wysokości, aby opisać strukturę, która obsługuje zakłady produkcyjne. W tym odwzorowaniu sterowniki PLC i komputery przemysłowe, które gromadzą informacje z zakładu i umożliwiają koordynację z systemami wyższego rzędu, są umieszczone na wysokości 10 m n.p.m., natomiast czujniki i inne urządzenia, które stanowią sprzęt produkcyjny, na wysokości od 0 do 1 m. Jesteśmy najsilniejsi w strefie „10 m lub mniej”. 

Koncentrujemy się na kwestiach związanych z zakładami produkcyjnymi i liniami produkcyjnymi, opracowując szeroką gamę produktów kontrolnych i aplikacji kontrolnych w celu rozwiązania tych problemów. Te produkty i aplikacje wykorzystują najnowocześniejsze technologie, takie jak sztuczna inteligencja, Internet rzeczy i robotyka, a także są przygotowane do wykorzystania przed premierą.

our strength en misc
Szeroka oferta ponad 200 000 produktów do sterowania ILOR+S
Nasza bogata oferta ponad 200 000 produktów sterujących — w tym urządzeń wejściowych (takich jak czujniki), urządzeń sterujących (logicznych) (takich jak sterowniki), urządzeń wyjściowych (takich jak serwomotory i serwonapędy), robotów przemysłowych i urządzeń zabezpieczających — opiera się na naszych przełomowych innowacjach. Produkty te są nazywane zbiorczo „produktami ILOR+S.” „ILOR+S” to akronim pochodzący od angielskich słów „Input” (wejście), „Logic” (logika), „Output” (wyjście), „Robot” i „Safety” (bezpieczeństwo), który jest kluczowym elementem budowania systemu FA. OMRON to jedyna firma produkcyjna z ofertą produktów, która obejmuje urządzenia do wszystkich tych elementów.
Najedź kursorem na Aby dowiedzieć się więcej
Sterowanie aplikacjami, które za pomocą oprogramowania precyzyjnie koordynują naszą szeroką ofertę ponad 200 000 produktów sterujących ILOR+S.
Produkty ILOR+S, które dostarczamy, mogą być mieszane i dopasowane do celu i ustawienia. Oferujemy aż 250 aplikacji sterujących, które za pomocą oprogramowania precyzyjnie koordynują pracę tych produktów. Aplikacje te umożliwiają zaawansowaną automatyzację, która replikuje umiejętności rzemieślnicze, nieustannie się uczy i rozwija, a także rozumie i pomaga pracownikom. Jest to wartość, którą może zapewnić tylko firma OMRON, dostawca rozwiązań z szeroką ofertą obejmującą wszystkie produkty ILOR+S potrzebne do systemu FA. Będziemy nadal koncentrować się na problemach produkcyjnych i pracować nad stworzeniem wielu innych zastosowań.
Najedź kursorem na Aby dowiedzieć się więcej

Ponad 1600 inżynierów zajmujących się sprzedażą na całym świecie opracowuje aplikacje i implementuje je w placówkach klientów

W naszych punktach sprzedaży i pomocy technicznej rozmieszczonych na całym świecie znajduje się ponad 1600 inżynierów sprzedaży. Inżynierowie ci, mający głębokie zrozumienie zakładów produkcyjnych, opracowują aplikacje do rozwiązywania problemów klientów oraz dzielą się i gromadzą zdobywaną wiedzę. Organizacje firmy OMRON są budowane w taki sposób, aby wykorzystać tę wiedzę zdobytą w wielu różnych zakładach produkcyjnych na całym świecie, dzięki czemu produkty i aplikacje sterujące mogą być szybko opracowywane i dostosowywane do wdrażania w innych zakładach. Nasi inżynierowie sprzedaży będą codziennie dążyć do zaspokojenia potrzeb zakładów produkcyjnych naszych klientów, a tym samym do tworzenia wartości.

our strength worldwide misc

Nasze europejskie centra automatyzacji

Na poligonie doświadczalnym koncepcji innowacji i-Automation! współpracujemy z naszymi klientami, aby przekształcić koncepcje automatyzacji w rzeczywiste, innowacyjne zastosowania.

Czytaj więcej
proof-of-concept european poc labs b fcard comp