Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Zastosowania

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Zastosowania

W naszej bibliotece znajdują się krótkie, czytelne artykuły pokazujące naszą zdolność do rozwiązywania różnych problemów automatyzacji i zawierające sugestie dotyczące produktów, aby ułatwić ich wyszukiwanie. Ten dział umożliwia sięgnięcie do wieloletnich doświadczeń w zastosowaniach, które ułatwią integratorom maszyn projektowanie i instalowanie skutecznych systemów produkcyjnych.

Omawiamy techniki umożliwiające rozwiązanie problemu automatyzacji i pomagamy wybrać produkty pasujące do określonych typów maszyn. Znajdziesz tutaj tematy, które dadzą Ci przewagę w realizacji Twoich projektów.

oee me fcard peop

Brak styczności pracowników z produktem

Koniec z ciężkim podnoszeniem i nudnymi powtarzalnymi zadaniami dla współpracowników — będą mogli naprawdę skupić się na robieniu tego, co wychodzi im najlepiej. Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami ochrony pracowników i optymalizacji produkcji.

Czytaj więcej
food crime scene newspri misc

Brak kontaktu zapewnia wysoką jakość

Rozwiązania bezkontaktowe zapewniają stałą jakość! Nasze rozwiązania w zakresie jakości obejmują innowacyjną automatykę przemysłową i robotykę, które skutecznie rozwiązują problemy poprzez eliminację konieczność interweniowania przez człowieka.

Czytaj więcej
load&unload page images 2 fcard sol

Proces załadunku i rozładunku

Pierwszym krokiem do przekształcenia linii produkcyjnych jest optymalizacja procesu załadunku i rozładunku. Ponadto należy ocenić, w jaki sposób wpływa on na wydajność operacji na poziomie przedsiębiorstwa, linii i maszyny.

Czytaj więcej
traceability fhv7-eye fcard en sol

Oznaczenie laserowe

Oznaczenie laserowe zapewnia najwyższy poziom trwałości i czytelność kodów, gwarantując identyfikowalność części przez cały okres eksploatacji produktu.

Czytaj więcej
omron black microhawk-inspection-lids fcard sol

Czytniki kodów i RFID

Główną przeszkodą dla skutecznego zarządzania logistyką jest niespójność identyfikacji, co przekłada się na ograniczoną identyfikowalność. Nasza szeroka gama produktów do odczytywania kodów i RFID pomaga w rozwiązaniu tych problemów.

Czytaj więcej
code quality verification landing page 736px sol

Weryfikacja jakości kodu

Jakość kodu jest kluczowym parametrem procesu gwarantującym niezawodność systemu identyfikowalności. Istotną kwestią jest zapewnienie prawidłowego odczytu kodów na poziomie 100%.

Czytaj więcej
traceability landing page barcode sol

Rozwiązania z zakresu identyfikowalności

Identyfikowalność ma kluczowe znaczenie dla ochrony marki i może również dostarczyć cenne informacje potrzebne do usprawniania procesów. Nasze ogromne doświadczenie w zakresie monitorowa, śledzenia i kontroli wykorzystujemy w celu udzielenia pomocy producentom przy tworzeniu niezawodnych systemów, które chronią i usprawniają procesy zarówno dziś, jak i w przyszłości.

Czytaj więcej
traceability communication fcard en sol

Komunikacja i wdrażanie

Identyfikowalność polega na rzetelnym gromadzeniu danych na wszystkich etapach produkcji, bez negatywnego wpływu na wydajność produkcji. Wyzwanie sprowadza się do uzyskania niezawodnej metody gromadzenia danych przy ograniczonych kosztach wdrożenia.

Czytaj więcej