Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Neura Robotics i OMRON zawarły strategiczne partnerstwo, aby dzięki robotom kognitywnym zrewolucjonizować przemysł produkcyjny

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Neura Robotics i OMRON zawarły strategiczne partnerstwo, aby dzięki robotom kognitywnym zrewolucjonizować przemysł produkcyjny

Ideą partnerstwa jest zrewolucjonizowanie branży produkcyjnej poprzez wprowadzenie robotów kognitywnych do automatyzacji fabryk, wykorzystując zaawansowane możliwości sztucznej inteligencji w celu zwiększenia wydajności, elastyczności i bezpieczeństwa.

W przeciwieństwie do tradycyjnych robotów przemysłowych, roboty kognitywne mają zdolność uczenia się na podstawie otoczenia, autonomicznego podejmowania decyzji i dostosowywania się do dynamicznych scenariuszy produkcyjnych. Otwiera to nowe możliwości zastosowań, w tym wykonywanie skomplikowanych zadań montażowych, szczegółowej kontroli jakości i adaptacyjnych procesów obsługi materiałów.

Olivier Welker, prezes i dyrektor generalny OMRON Robotics and Safety Technologies Inc. podkreśla znaczenie partnerstwa, stwierdzając: Postrzegamy technologie kognitywne Neura Robotics jako niepowtarzalną szansę rozwoju dla robotyki przemysłowej. Łącząc innowacyjne rozwiązania Neura Robotics z globalnym zasięgiem i portfolio automatyzacji OMRON, zapewnimy klientom nowe sposoby na zwiększenie bezpieczeństwa, produktywności i elastyczności ich działań.

David Reger, założyciel i wizjoner Neura Robotics, opisuje partnerstwo stwierdzając: Silne partnerstwa i sojusze są kluczem do przyspieszenia wzrostu. Strategiczne połączenie OMRON i Neura Robotics jest kamieniem milowym w historii automatyki przemysłowej. Przybliża nas to znacząco do celu, jakim jest zrewolucjonizowanie globalnego rynku robotyki. Łącząc nasze technologie czujników i sztucznej inteligencji oraz wiedzę specjalistyczną w jedną platformę, będziemy znacząco kształtować przyszłość branży produkcyjnej i wyznaczać nowe standardy.

Poza postępem technologicznym, partnerstwo pomiędzy OMRON Robotics and Safety Technologies i Neura Robotics jest napędzane wspólną wizją. OMRON, zaangażowany w zmienianie życia i przyczynianie się do lepszego społeczeństwa, znajduje oddźwięk w misji Neura Robotics, polegającej na służeniu ludzkości poprzez przełomowe technologie robotyki. Ta zgodność wzmacnia fundamenty partnerstwa, napędzając obie firmy w kierunku wspólnego celu, jakim jest kształtowanie przyszłości przemysłu wytwórczego.

Przeczytaj więcej o Neura Robotics.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn