Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do ROEQ

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

ROEQ logo
Omron Alliance Partner logo

ROEQ

ALLIANCE PARTNER

Firma ROEQ jest światowym liderem w dziedzinie standaryzowanych robotów mobilnych (MRE) do autonomicznych robotów mobilnych (AMR). Założona w 2017 roku firma ROEQ jest w 100% duńską spółką i składa swoje roboty z komponentów dostarczanych w większości przez duńskie firmy.

Obecnie firma ROEQ opracowuje, produkuje i sprzedaje swoje produkty w prawie 40 krajach za pośrednictwem ponad 100 partnerów. Firmy ROEQ i OMRON Automation ściśle współpracują ze sobą, oferując łatwe w konfiguracji, bezpieczne i niezawodne rozwiązania do optymalizacji wewnętrznych przepływów logistycznych. Gama rozwiązań ROEQ do wózków, podnośników i rolek dla robotów AMR firmy OMRON umożliwia automatyczny załadunek, transport i rozładunek towarów w zakładzie. 

ROZWIĄZANIA ROEQ DO WÓZKÓW — zwiększają ładowność robotów AMR przy jednoczesnym zachowaniu niewielkich rozmiarów oraz zapewnieniu bezpiecznej i bezproblemowej manewrowości w ruchliwych zakładach.

ROZWIĄZANIA ROEQ DO PODNOŚNIKÓW — zapewniają optymalne bezpieczeństwo i niezawodność przy pobieraniu, transporcie i dostarczaniu palet. Ponadto wszechstronność tych rozwiązań umożliwia dostosowanie do różnych potrzeb związanych z przeładunkiem.

ROZWIĄZANIA ROEQ DO ROLEK — opracowane do niezawodnego przenoszenia ładunków między nieruchomymi przenośnikami a robotami AMR.

Zgodne z wymogami bezpieczeństwa, łatwiejsze do integracji i zapewniające niezawodne działanie — rozwiązania ROEQ zostały opracowane w celu ograniczenia czasu integracji i konfiguracji do minimum.

Dzięki oprogramowaniu ROEQ Assist znaczna część działań potrzebnych do konfiguracji, w tym kodowanie, została już wykonana. Skupiamy się również na zachowaniu zgodności z normami bezpieczeństwa, a wszystkie nasze rozwiązania są poddawane wymagającym testom jakości zarówno w fazie rozwoju, jak i przed opuszczeniem fabryki.

AUTOMOTIVE
DIGITAL INDUSTRY
E-MOBILITY
FOOD AND COMMODITIES
HOUSEHOLD & PERSONAL CARE
MEDICAL
LOGISTICS
OTHER
Robotyka mobilna