Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Firma Omron pomaga firmie Beta-Pak budować swoją markę w oparciu o jakość, niezawodność i wydajność

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Firma Omron pomaga firmie Beta-Pak budować swoją markę w oparciu o jakość, niezawodność i wydajność

Firma Beta-Pak, wiodący producent maszyn do pakowania w Turcji, eksportuje swoje maszyny do formowania termicznego aż do 35 krajów na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Teraz firma korzystająca ze sprzętu i systemów automatyki oferowanych przez firmę Omron rozszerza swą działalność na terytorium Europy Zachodniej.

„Wysłuchamy, co będą nam mieli do powiedzenia klienci z Europy, a jeśli konieczne okaże się opracowanie bardziej zaawansowanych rozwiązań, to mamy pewność, że możemy liczyć na pomoc firmy Omron.” Turgay Gezer, dyrektor generalny Beta-Pak.

„Firma Omron oferuje produkty i systemy, które pozwalają nam optymalnie wykorzystać nasze maszyny”

Firma Beta-Pak Otomatik Paketleme z siedzibą w Turcji, w Stambule, jest producentem maszyn do formowania termicznego, które pozwalają tworzyć opakowania do żywności i napojów oraz do produktów medycznych i farmaceutycznych. W produktach firmy standardowym rozwiązaniem są produkty i systemy do sterowania i automatyzacji firmy Omron. Dyrektor generalny firmy Beta-Pak, Turgay Gezer, stwierdził, że „dzięki sprzętowi firmy Omron firma Beta-Pak jest znana na rynku z wydajności i niezawodności.”

Najważniejszymi rynkami firmy Beta-Pak były dotychczas Bliski Wschód i Afryka Północna, teraz jednak firma rozszerza swą działalność na terytorium Europy Zachodniej, prowadząc sprzedaż we Francji i Niemczech oraz Rosji. Turgay Gezer wyjaśnia, że „wkraczamy na rynki zaawansowanych urządzeń, mając pewność, że firma Omron ma w swojej ofercie produkty i systemy, które pozwolą nam optymalnie wykorzystać naszą automatykę”.

Więcej opinii klientów

eu collage costumerreference 420x170 v1 sol

Opinie klientów

Firma Omron słucha swoich klientów. Poświęciliśmy naprawdę duzo czasu na słuchanie o ich potrzebach bo stąd bierzemy  nasze pomysły. Ponieważ słuchamy klientów pracujących w przemyśle opakowań od ponad 20 lat, nie powinno być zaskoczeniem to, że mamy kilka dobrych pomysłów.

Czytaj więcej