Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Pakowanie mięsa o 400% szybsze

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Pakowanie mięsa o 400% szybsze

Dzięki jednemu zintegrowanemu rozwiązaniu złożonemu z systemu wizyjnego, sterownika i robotów

Atria PLC, międzynarodowa fińska firma działająca w branży spożywczej, podjęła decyzję o przyspieszeniu procesu pakowania produktów w zakładzie produkcyjnym w Malmö w Szwecji. Jednak dostępna przestrzeń była bardzo ograniczona, a firma Atria nie chciała przebudowywać swoich zakładów produkcyjnych. Ponadto firma oczekiwała możliwości bardzo łatwego lokalizowania i usuwania wszelkich blokad przez operatora maszyny oraz bardzo szybkiego przywracania pełnej sprawności maszyny.

Firma Atria zaproponowała współpracę przy projekcie pięciu wybranym dostawcom kompletnych linii produkcyjnych. Po wnikliwej analizie wybrano firmę „Case-Link” zajmującą się produkcją maszyn, która zaproponowała rozwiązania oparte całkowicie na produktach i usługach firmy Omron. Połączone starania firm Case-Link i Omron umożliwiły opracowanie niezwykle kompaktowego rozwiązania, dzięki któremu zintegrowano wszystkie czynności z obszaru systemu wizyjnego, sterowania, robotów, zabezpieczeń, we/wy i serwerów w jednej sieci. Poza tym, ze względu na to, że wszystkie rozwiązania pochodziły od tego samego producenta, udało się zapewnić całkowicie niezawodną pracę i komunikację między urządzeniami.

„Rozwiązanie zaproponowane przez firmy Case-Link i Omron wyróżnia się zarówno technicznym zaawansowaniem, jak i konkurencyjnością w zakresie kosztów”, mówi rzecznik firmy Atria. „Niektórzy dostawcy zaproponowali użycie kilku robotów na każdym stanowisku. Znacząco podniosłoby to koszty w porównaniu z rozwiązaniem wykorzystującym jednego robota na stanowisku, opracowanym przez firmy Case-Link i Omron”.

Więcej opinii klientów

eu collage costumerreference 420x170 v1 sol

Opinie klientów

Firma Omron słucha swoich klientów. Poświęciliśmy naprawdę duzo czasu na słuchanie o ich potrzebach bo stąd bierzemy  nasze pomysły. Ponieważ słuchamy klientów pracujących w przemyśle opakowań od ponad 20 lat, nie powinno być zaskoczeniem to, że mamy kilka dobrych pomysłów.

Czytaj więcej