Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Sysmac – serce koncepcji ciągłego procesu firmy Effytec

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Sysmac – serce koncepcji ciągłego procesu firmy Effytec

Firma Effytec jest zadowolona z platformy SYSMAC, która zmniejszyła czas rozwoju i wdrażania rozwiązań. Pracownicy chwalą sobie jedno oprogramowanie sterujące ruchem i logiką maszyn, które znacznie ułatwia proces ich programowania i pozwala zapewnić pełną synchronizację wszystkich ruchów na linii produkcyjnej.

Do tej pory hiszpański producent Effytec produkował maszyny do pakowania działające w trybie przerywanym. Po podjęciu decyzji o rozpoczęciu produkcji maszyn pracujących w trybie ciągłym, Hiszpanie zwrócili się do firmy Omron, partnera w sprawach automatyzacji. Tak powstała nowa koncepcja oparta na platformie automatyki Sysmac.

Rosnący popyt klientów na rozwiązania umożliwiające zwiększenie produkcji i obniżenie cen, sprawił, że firma Effytec zaczęła produkować maszyny formujące, napełniające i zamykające w ramach jednego, płynnego procesu. Maszyny pracujące w trybie ciągłym napełniają opakowania bez zatrzymywania linii, co znacznie zwiększa wydajność produkcji. Oprócz tego osiągnięto również wyższą efektywność obsługi produktów pieniących, takich jak odżywki, mydła w płynie czy szampony.

W procesie przeprojektowywania maszyny należało rozwiązać kilka problemów, w tym m.in. zastąpić napędy krzywkowe serwonapędami pracującymi w trybie ciągłym. W tym celu wykorzystano system serwonapędów Accurax G5 firmy Omron oraz platformę automatyki SYSMAC.

More Customer References

eu collage costumerreference 420x170 v1 sol

Opinie klientów

Firma Omron słucha swoich klientów. Poświęciliśmy naprawdę duzo czasu na słuchanie o ich potrzebach bo stąd bierzemy  nasze pomysły. Ponieważ słuchamy klientów pracujących w przemyśle opakowań od ponad 20 lat, nie powinno być zaskoczeniem to, że mamy kilka dobrych pomysłów.

Czytaj więcej