Sprzęt medyczny Omron

Omron Healthcare jest wydzieloną jednostką organizacyjną Korporacji Omron reprezentowaną w Europie przez Omron Healthcare Europe B.V. z siedzibą w Holandii.

Troska o zdrowie i dobre samopoczucie

Omron Healthcare Europe B.V. to Dział Sprzętu Medycznego firmy Omron na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Jego celem jest dążenie do zapewnienia zdrowia i dobrego samopoczucia klientów. Służy temu wprowadzanie nowatorskich technologii medycznych oraz medycznego sprzętu diagnostycznego i terapeutycznego. Oferta Działu Sprzętu Medycznego Omron Europe B.V. obejmuje ciśnieniomierze, sprzęt do leczenia chorób układu oddechowego, elektroniczne termometry, urządzenia do masażu, mierniki poziomu tłuszczów i inny sprzęt medyczny..

Przedstawiciel Omron Healthcare w Polsce

Omron Electronics Sp. z o.o. swoim zakresem działalności nie obejmuje dystrybucji i pomocy technicznej dotyczącej sprzętu medycznego. Przedstawicielem Omron Healthcare w Polsce jest: HORNmedical Sp. z o.o. ul. Lipowa 35 05-520 Konstancin-Jeziorna tel./fax: +48 (22) 757 69 91 tel.: +48 (22) 717 53 73 www.hornmedical.com.pl  

Więcej informacji o produktach medycznych Omron na stronie  Omron Healthcare Europe