Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Zautomatyzowany pozycjoner butelek firmy POSIMAT to doskonałe rozwiązanie wobec ciągłych zmian formatu i złożonych konstrukcji

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

POSIMAT, wiodący producent systemów obsługi butelek z siedzibą w Barcelonie, wprowadza na rynek kolejną innowację — produkt POSIROBOT. To rozwiązanie, opracowane z użyciem robotów Delta Quattro firmy OMRON, wychodzi naprzeciw ciągłym zmianom formatu i złożonym konstrukcjom butelek. Dzięki precyzyjnej obsłudze jest również uniwersalne, łatwe w użyciu, bardzo elastyczne i konkurencyjne

W odpowiedzi na rosnący popyt na zautomatyzowane pozycjonery firma POSIMAT wprowadziła na rynek pozycjoner POSIROBOT, aby zaspokoić potrzeby wysoce konkurencyjnych i wymagających branż, a tym samym dostarczyć zautomatyzowane rozwiązanie dla dużych przedsiębiorstw przemysłowych działających w różnych sektorach, np. produkcji środków czyszczących do użytku domowego (produkty gospodarstwa domowego), kosmetyków (higiena osobista), produktów spożywczych (żywność), olejów silnikowych, środków farmaceutycznych (branża farmaceutyczna) oraz dla wszystkich koncernów, które wymagają maszyny wyposażonej w tę technologię.

Zautomatyzowany pozycjoner POSIROBOT zapewnia duże korzyści w obszarze pozycjonowania, które odgrywa coraz większą rolę ze względu na złożoną konstrukcję niektórych butelek, ciągłe zmiany formatu i potrzebę precyzyjnej obsługi.

posimat a fcard sol

Jako wiodący na świecie producent maszyn do obsługi butelek z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży opakowań firma POSIMAT opracowała własny zautomatyzowany pozycjoner, który stanowi doskonałe rozwiązanie dla klientów zgłaszających potrzebę wdrożenia tego typu rozwiązań na liniach produkcyjnych.

Firma POSIMAT zaprezentowała zautomatyzowany pozycjoner opracowany z użyciem robotów Delta Quattro, systemu wizyjnego opartego na sztucznej inteligencji i platformy automatyki Sysmac firmy OMRON. Firma OMRON to światowy lider w dziedzinie automatyki przemysłowej, który skupia się na dostarczaniu zintegrowanych, inteligentnych i interaktywnych rozwiązań odpowiadających aktualnym potrzebom rynku w zakresie wdrażania wysoce wydajnych, elastycznych procesów produkcyjnych. Z tego względu idealnie sprawdziła się jako partner w obecnym projekcie POSIMAT, zwłaszcza że w ciągu ostatnich 15 lat obie firmy współpracowały również nad innymi rozwiązaniami.

posimat b fcard sol

Firma POSIMAT zdecydowała się na wykorzystanie robotów w nowym pozycjonerze z kilku istotnych powodów. Były to między innymi prędkość (jeden robot obsługuje wiele butelek na minutę oraz można jednocześnie korzystać z więcej niż jednego robota), elastyczność (zautomatyzowany system jest zdolny do obsługi butelek o dowolnym kształcie i rozmiarze bez potrzeby regulacji mechanicznej) oraz niskie wymagania konserwacyjne (brak potrzeby ręcznej ingerencji).

posimat c fcard sol

Innowacja, doświadczenie, optymalny poziom kosztów i maksymalna wydajność to cechy i korzyści, które łączy w sobie nowy zautomatyzowany pozycjoner. Istotnie wyróżnia się on na tle innych systemów dostępnych na rynku i jest promowany jako innowacyjne oraz bardziej konkurencyjne rozwiązanie pod względem zarówno technicznym, jak i ekonomicznym.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji