Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Wydajność w połączeniu z elastycznością zapewniły nam nagrodę dostawcy globalnego

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Wydajność w połączeniu z elastycznością zapewniły nam nagrodę dostawcy globalnego

Po ocenie i porównaniu ponad 260 dostawców firma Nordson, producent precyzyjnych urządzeń do dozowania, przyznała niedawno firmie Omron swoją nagrodę najlepszego „Dostawcy globalnego” w centrali grupy w Luneburg, w Niemczech.

Grupa Nordson to lider w dziedzinie stosowania płynów przemysłowych i systemów powlekania proszkowego, spoiw i szczeliw do licznych produktów konsumpcyjnych i przemysłowych w trakcie produkcji.

„Wydajność systemów oferowanych przez dostawcę (jakość, dokładność itd.) jest bardzo ważna – ale to nie wszystko” , skomentował Tim Gutmann, kierownik ds. zaopatrzenia w firmie Nordson. „Kluczowe znaczenie ma również elastyczność. Na szczęście firma Omron zawsze reagowała szybko i elastycznie, za każdym razem kiedy zwracaliśmy się do niej z dodatkową prośbą. Dzięki tej współpracy byliśmy w stanie znacząco zwiększyć naszą wydajność .

Prowadzone w okresie 12 miesięcy oceny firmy Nordson wykazały 99,5-procentową dokładność dostaw i żadnych reklamacji dotyczących jakości – stwierdza Lucian Dold, z działu czujników, bezpieczeństwa i komponentów firmy Omron.

„W przyszłości będzie jeszcze lepiej. Będziemy nadal partnerem gotowym do stawiania czoła przyszłym wyzwaniom razem z naszymi klientami. Nagroda grupy Nordson wzmaga naszą determinację do wejścia na kolejny poziom”.

Jak podejście naprawdę skoncentrowane na kliencie przyczynia się do stworzenia kompletnej propozycji dla Twojej firmy

Firma Omron jest często postrzegana jako dostawca wspaniałych produktów, ale za naszą ofertą kryje się znacznie więcej. Na naszym kanale Youtube można odnaleźć listę krótkich filmów, w których wybrane ważne osoby z firmy Omron tłumaczą, w jaki sposób nasze podejście skoncentrowane na kliencie – oprócz portfela naszych produktów – sprawia, że nasza propozycja jest kompletna.

Obejrzyj nasz kanał w serwisie Youtube

Więcej opinii klientów

eu collage costumerreference 420x170 v1 sol

Opinie klientów

Firma Omron słucha swoich klientów. Poświęciliśmy naprawdę duzo czasu na słuchanie o ich potrzebach bo stąd bierzemy  nasze pomysły. Ponieważ słuchamy klientów pracujących w przemyśle opakowań od ponad 20 lat, nie powinno być zaskoczeniem to, że mamy kilka dobrych pomysłów.

Czytaj więcej