Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do System weryfikacji kodowej firmy Kraus zaspokaja zapotrzebowanie różnorodne opakowania

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

System weryfikacji kodowej firmy Kraus zaspokaja zapotrzebowanie różnorodne opakowania

Produkująca specjalistyczny sprzęt dla sektora druku i opakowań firma Kraus Maschinenbau opracowała system FK Codingline. Weryfikuje on kody monitorowania, które muszą być drukowane na opakowaniach produktów spożywczych i farmaceutycznych zgodnie z coraz bardziej restrykcyjnymi przepisami międzynarodowymi.

„Nasi klienci doceniają to, że słuchamy ich potrzeb i zapewniamy rezultaty zgodne z ich konkretnymi potrzebami. Właśnie tego doświadczam i to cenię we współpracy z firmą Omron” — Joachim Kraus, dyrektor zarządzający, Kraus Maschinenbau

Rozwiązanie FK służy do zapewniania dokładności i precyzji drukowania i umiejscawiania kodów. Może być używane przy bardzo zróżnicowanych formatach i typach opakowań — bez utraty szybkości i jakości druku.

Joachim Kraus, dyrektor zarządzający firmy Kraus Machinenbau mówi „Przychodzę do firmy Omron z problemem i oczekuję rozwiązania. Rozwiązanie Codingline umożliwia łatwą regulację bez dodatkowych narzędzi, jest łatwe w obsłudze, ma modułową konstrukcję umożliwiającą skalowanie i zapewnia niezawodne i powtarzalne rezultaty”.

Rozwiązanie Codingline jest oparte na systemie wizyjnym Xpectia firmy Omron, który zapewnia elastyczność niezbędną do konkretnych zastosowań. W przypadku połączenia z intuicyjnym rozwiązaniem Omron HMI, system Xpectia można łatwo zaprogramować i szybko skonfigurować, utrzymując czas produkcji. Koncepcja została niedawno dostosowana do pakowania e-papierosów, które podlegają konkretnym regulacjom farmaceutycznym.

Więcej opinii klientów

eu collage costumerreference 420x170 v1 sol

Opinie klientów

Firma Omron słucha swoich klientów. Poświęciliśmy naprawdę duzo czasu na słuchanie o ich potrzebach bo stąd bierzemy  nasze pomysły. Ponieważ słuchamy klientów pracujących w przemyśle opakowań od ponad 20 lat, nie powinno być zaskoczeniem to, że mamy kilka dobrych pomysłów.

Czytaj więcej