Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Maszyny, które osiągają wyniki przekraczające oczekiwania klientów

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Maszyny, które osiągają wyniki przekraczające oczekiwania klientów

Fiński producent maszyn, firma Jomet, konstruuje szeroką gamę rozwiązań z dziedziny opakowań, odpowiadając na popyt w zakresie innowacji ze strony klientów.

Kierownik do spraw automatyki w firmie Jomet, Juha Kiiskinen, wyraża następującą opinię: „Mamy bardzo dobre relacje z naszymi klientami, wiedzą oni bowiem, że mogą na nas polegać w zakresie budowy maszyn, które spełniają ich oczekiwania”. Twierdzi on, że dzięki współpracy z firmą Omron oraz pełnemu wykorzystaniu platformy automatyki Sysmac, firma Jomet tworzy maszyny oferujące „większą prędkość, niższe koszty i skrócenie czasu przestojów”.

Najnowocześniejsze rozwiązania na dynamicznie rozwijającym się rynku

Fiński producent maszyn Jomet współpracuje z firmą Omron, aby móc dostarczyć najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie opakowań, które spełniają — a także przekraczają — oczekiwania klientów w zakresie innowacyjnych, szybkich i niezawodnych produktów.

„Odkryliśmy, że dzięki platformie automatyki Sysmac firmy Omron programowanie, projektowanie, zlecanie i instalowanie stało się dużo prostsze i szybsze” , mówi Juha Kiiskinen, kierownik do spraw automatyki. Platforma Sysmac firmy Omron i jej wiedza na temat rynku także przyczyniają się do uproszczenia procesów przebudowy i modernizacji istniejących maszyn.

Celem firmy Jomet jest wsparcie klientów w rozwijaniu innowacyjnych metod pakowania. Udaje się to osiągnąć poprzez wykorzystanie bogatego doświadczenia firmy Jomet oraz technologii firmy Omron, tworząc tym samym wartość dodaną, która przekłada się na całą sieć zaopatrzenia, aż po klienta ostatecznego.

Więcej opinii klientów

eu collage costumerreference 420x170 v1 sol

Opinie klientów

Firma Omron słucha swoich klientów. Poświęciliśmy naprawdę duzo czasu na słuchanie o ich potrzebach bo stąd bierzemy  nasze pomysły. Ponieważ słuchamy klientów pracujących w przemyśle opakowań od ponad 20 lat, nie powinno być zaskoczeniem to, że mamy kilka dobrych pomysłów.

Czytaj więcej