Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Elastyczne możliwości komunikacyjne produktów OMRON pozwoliły na rozwiązanie nietypowego problemu z pakowaniem ziemniaków

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Elastyczne możliwości komunikacyjne produktów OMRON pozwoliły na rozwiązanie nietypowego problemu z pakowaniem ziemniaków

Firma Greenvale to jeden z największych dostawców świeżych ziemniaków w Wielkiej Brytanii. Do niedawna miała jednak problem z pakowaniem towaru — dosyć często zdarzało się, że stosowano nieprawidłowe etykiety. Rozwiązanie było z pozoru proste: należało kontrolować opakowania za pomocą systemu wizyjnego Omron.

Jeśli jednak operator załadował  nieprawidłową etykietę, to prawdopodobnie wprowadził również ten typ etykiety do systemu sterowania -  błąd pozostawałby więc niezauważony.

Analitycy firmy Omron odkryli, że gdy na linii pakowania zostanie skonfigurowane nowe zamówienie, system ERP używany w firmie Greenvale może pobrać wszystkie dane dotyczące tego zamówienia w postaci pliku CSV. Teraz należało jedynie udostępnić te dane systemowi wizyjnemu. W przypadku większości dostawców systemów automatyki takie rozwiązanie wymagałoby użycia drogiego oprogramowania. Jednak w przypadku sterowników programowalnych CJ1 PLC firmy Omron jest inaczej — mogą one bez problemu komunikować się z urządzeniami  zewnętrznymi.

System monitorowania jest obecnie gotowy do pracy i spełnia wszystkie wymagania klienta. „Od samego początku firma Omron była niezwykle pomocna i doskonale reagowała na nasze potrzeby”, powiedział Andrew Kwa, analityk ds. operacji w firmie Greenvale.

„Firma Omron dobrze zrozumiała nasze wymagania i zrobiła wszytko, aby je zrealizować. W przyszłości z pewnością będziemy zwracać się do firmy Omron w przypadku podobnych projektów”.

Więcej opinii klientów

eu collage costumerreference 420x170 v1 sol

Opinie klientów

Firma Omron słucha swoich klientów. Poświęciliśmy naprawdę duzo czasu na słuchanie o ich potrzebach bo stąd bierzemy  nasze pomysły. Ponieważ słuchamy klientów pracujących w przemyśle opakowań od ponad 20 lat, nie powinno być zaskoczeniem to, że mamy kilka dobrych pomysłów.

Czytaj więcej