Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Tworzenie bazy odbiorców na całym świecie — więcej i szybciej

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Tworzenie bazy odbiorców na całym świecie — więcej i szybciej

Model Pack Stacker firmy Converging Solutions jest powszechnie używany w przemyśle spożywczym w Wielkiej Brytanii do automatycznego układania uformowanych opakowań. Jednakże kiedy firma zdecydowała się skierować swoją ofertę do innych branż i rozpocząć działalność w innych krajach, okazało się, że maszyna musi dysponować większą wydajnością.

We współpracy z firmą Omron stworzono układarkę o mniejszych wymiarach, szybszą w konfiguracji, bardziej wszechstronną i dostępną w bardziej konkurencyjnej cenie. James Cruikshank, członek kadry kierowniczej przedsiębiorstwa ConSol, oraz Scott Stanley, dyrektor techniczny, opowiadają o pomyślnej modernizacji maszyny.

Jak sprostać nieustannie rosnącym potrzebom klientów

James Cruikshank uważa, że klienci mają dziś coraz większe wymagania, a to oznacza, że maszyny muszą być szybsze i bardziej zaawansowane technicznie. Firma Converging Solutions zdecydowała się na współpracę z firmą Omron ze względu na rozbudowaną ofertę produktów i doskonałe wsparcie techniczne, obejmujące nieodpłatne szkolenia z zakresu oprogramowania.

Dzięki współpracy z Omron firma ConSol opracowała najnowszy model układarki, wyróżniający się rozbudowaną funkcjonalnością, szybszą konfiguracją, większą elastycznością i udoskonaloną diagnostyką — a wszystko to w konkurencyjnej cenie. Modułowa konstrukcja oraz technologia „plug-and-play” firmy Omron pozwalają skrócić czas montażu i zwiększyć niezawodność, co przekłada się na dłuższy czas pracy maszyny bez przestojów.

Więcej opinii klientów

eu collage costumerreference 420x170 v1 sol

Opinie klientów

Firma Omron słucha swoich klientów. Poświęciliśmy naprawdę duzo czasu na słuchanie o ich potrzebach bo stąd bierzemy  nasze pomysły. Ponieważ słuchamy klientów pracujących w przemyśle opakowań od ponad 20 lat, nie powinno być zaskoczeniem to, że mamy kilka dobrych pomysłów.

Czytaj więcej