Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Zoptymalizowane rozwiązania do formowania pudełek

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Dzisiejsze wyzwanie: kiedy mniej nie oznacza łatwiej

Wszyscy wiemy, że stosowanie taśm klejących i klejów pochodzących z paliw kopalnych w celu zamknięcia skrzyń ogranicza możliwości ich recyklingu, więc ich wyeliminowanie wydaje się dobrym pomysłem. Ale mniej nie oznacza łatwiej, jeśli chodzi o opakowanie. Dużym wyzwaniem jest uniknięcie podjęcia przesadnych wysiłków w niewłaściwym kierunku, jeśli chodzi o stosowanie strategii usuwania kleju i taśmy.
 
Zminimalizowanie ilości kleju poprzez nakładanie go w określonych wzorcach, a nie na całej powierzchni, staje się powszechną praktyką unikania używania taśm. Co więcej, obserwujemy wzrost o 100% składanych pudełek bez punktów klejenia, dzięki czemu pudełka te nadają się do recyklingu. Wszystkie te inicjatywy, mające na celu wspieranie zrównoważonego rozwoju, wymagają lepszego procesu formowania i kartonowania, który zapewnia jakość i stabilność każdego pudełka.

Nasze rozwiązanie: precyzja i kontrola jakości

Zachowanie integralności pudełka przy stosowaniu bardziej przyjaznych dla środowiska technik zamykania, takich jak redukcja kleju, wymaga precyzji i dokładnej kontroli jakości. Rozwiązanie firmy OMRON integruje wysokowydajne systemy robotyczne i systemy ruchu z zaawansowanymi, wbudowanymi systemami kontroli, aby uzyskać opakowanie idealnie przystosowane do recyklingu.

Nasze rozwiązania to zoptymalizowane formowanie pudełek z zaawansowanymi systemami sterowania ruchem i precyzyjnym nakładaniem kleju ze zintegrowaną kontrolą robotyki, a także oparte na sztucznej inteligencji systemy kontroli wizualnej zapewniające dokładny wzór kleju i rozpoznawanie kształtów pudełek. Ponadto nasze rozwiązanie umożliwia producentom wykrywanie wad lub niedoskonałości o niskim kontraście w przypadku stosowania włókien pochodzących z recyklingu, czego nie da się osiągnąć w przypadku tradycyjnych technologii wizyjnych.

Zalety naszych zoptymalizowanych rozwiązań do zamykania pudełek:

  • Zwiększenie możliwości recyklingu poprzez zminimalizowanie zapotrzebowania na kleje i taśmy pochodzące z paliw kopalnych

  • Zyskaj elastyczność w stosowaniu bardziej ekologicznych technik zamykania

  • Popraw jakość dzięki precyzyjnemu nakładaniu kleju

Powiązane produkty

  • super fh prod

    Szybsza praca maszyn — kamery do każdego zastosowania

  • robotic integrated controller 600x400 prod

    Do zastosowań wymagających niezwykle szybkiego przetwarzania w procesach sterowania maszynami dla poprawy bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu.