Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Zintegrowana robotyka firmy OMRON u producenta kontraktowego Vetipak

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Rozwiązanie w zakresie pakowania ze zintegrowanym sterowaniem robotyką firmy OMRON i B Electrical Engineering zapewnia skalowalne procesy i wysokiej jakości produkcję kontraktową dóbr szybkozbywalnych (FMCG), takich jak luksusowe produkty do pielęgnacji domu i ciała oraz wyroby cukiernicze.

Wraz ze zmieniającymi się potrzebami konsumentów i rosnącym niedoborem siły roboczej technologie robotyczne stanowią mile widziane uzupełnienie procesów pakowania. Cykle eksploatacji produktów są coraz krótsze, a producenci szukają większej elastyczności. Lider w branży produkcji kontraktowej, firma Vetipak, odpowiedziała na te wyzwania, stosując innowacyjne rozwiązanie automatyzacyjne, które łączy w sobie zalety personelu i technologii. Firma Vetipak musiała zautomatyzować proces pakowania wyrobów cukierniczych i kosmetyków luksusowych, zapewniając jednocześnie szybkość, skalowalność i jakość. Zdecydowała się na automatyzację trzech nowych linii pakujących z wykorzystaniem robotyki przemysłowej firmy OMRON, wdrożonych we współpracy z partnerem firmy OMRON w zakresie rozwiązań — firmą B Electrical Engineering.

Vetipak to rodzinna firma założona w 1997 r. w Holandii, która przez lata stała się jednym z największych producentów kontraktowych w Europie, współpracującym z głównymi producentami żywności i towarów. Firma oferuje innowacyjne i skalowalne rozwiązania dla wiodących firm z branży FMCG zaprojektowane specjalnie do ich potrzeb. Od automatyzacji bardzo skomplikowanych procesów pakowania, które nie byłyby bez niej możliwe, po zapewnienie wysokiej wydajności lub skalowalności w przyszłości, firma Vetipak oferuje swoim klientom kompletne rozwiązanie w zakresie produkcji i pakowania: od projektu i inżynierii aż po produkcję.

Innowacyjne podejście do produkcji kontraktowej

Mark van der Burgt, dyrektor ds. handlowych w Vetipak, stwierdził: „W ostatnim czasie poczyniliśmy znaczne inwestycje w rozwój naszych zakładów w Holandii, w tym w objęty pełnym sterowaniem budynek z kontrolą temperatury, ciśnienia powietrza i wilgotności, a także najnowocześniejsze zautomatyzowane linie produkcyjne z technologią robotyki”.

Dzięki unowocześnionym zakładom Vetipak może obsługiwać różne rynki, od żywności, słodyczy, karmy dla zwierząt domowych, elektroniki użytkowej po produkty do pielęgnacji osobistej, a także planować ekspansję na nowe rynki, takie jak nauki przyrodnicze i zdrowie. Nowe urządzenia zapewniają bezpieczeństwo i jakość, dzięki czemu firma Vetipak może pakować wiele różnych produktów w ogromnych ilościach. Vetipak jest odpowiedzialna za zapewnienie, że produkty te są umieszczane w odpowiednich opakowaniach – takich jak opakowania detaliczne i promocyjne, luksusowe pudełka na prezenty, a także specjalne wersje do promocji sezonowej lub stref bezcłowych.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach z zakresu robotyki firmy OMRON

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

Powiązane produkty

  • viper-s850 prod

    Robot przegubowy do obróbki, montażu i przenoszenia materiałów

  • robotic integrated controller 600x400 prod

    Do zastosowań wymagających niezwykle szybkiego przetwarzania w procesach sterowania maszynami dla poprawy bezpieczeństwa, niezawodności i utrzymania ruchu.