Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Ricciarelli zapewnia idealne zamknięcie opakowań spaghetti

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Nowa maszyna do pakowania poziomego długich makaronów do kartonów firmy Ricciarelli wykorzystuje systemy kontroli wizyjnej OMRON do weryfikacji skutecznego zamknięcia opakowań i doskonale wyraźnego znakowania OCR/OCV. Umożliwia sterowanie wszystkimi zmiennymi z poziomu interfejsu HMI i integrację danych produkcyjnych bezpośrednio w systemie zarządzania przedsiębiorstwem.

Firma Ricciarelli SpA, światowy lider w sektorze pakowania makaronów, zawdzięcza swój sukces własnej zdolności do dostosowywania rozwiązań do zmieniających się potrzeb największych marek w tym sektorze. Wiedza firmy pochodzi z ponad 150-letniego doświadczenia w branży spożywczej, ale także z umiejętności zdobytych w zakresie opracowywania, wdrażania i instalowania kompletnych zintegrowanych rozwiązań. Bez względu na to, czy są to maszyny pakujące, pakowacze, systemy ważenia czy systemy paletyzacji, firma Ricciarelli może z pewnością promować się jako punkt kompleksowej obsługi w zakresie opracowywania innowacyjnych kompletnych rozwiązań.

Jednym z przykładów jest najnowsza maszyna do pakowania poziomego długich makaronów do kartonów — rozwiązanie zlecone przez dobrze znaną włoską markę, która wymagała produkcji kartonów pozbawionych wad. Podejmując się tego ambitnego wyzwania, firma Ricciarelli otrzymała wsparcie OMRON, jej głównego dostawcy systemów kontroli wizyjnej maszyn oraz partnera technicznego w zakresie konfiguracji i rozwoju rozwiązań w zakładzie.

140 kartonów na minutę — zero defektów

Nowe rozwiązanie opracowane przez Ricciarelli i OMRON to maszyna do pakowania poziomego długich makaronów do wstępnie klejonych i złożonych kartonów. Umożliwia ona pracę z dużą prędkością (do 140 kartonów na minutę), gwarantując jednocześnie doskonałe zamknięcie kartonu. Tak duża szybkość pakowania wymagała oczywiście dużej wydajności przetwarzania, nie tylko ze względu na ilość danych przychodzących, ale także z uwagi na zarządzanie stosowanymi zmiennymi. Od rozmiaru i koloru opakowania po jego ogólny projekt, klient wymagał pełnej kontroli nad wszystkimi wrażliwymi parametrami za pośrednictwem interfejsu HMI (interfejs człowiek-maszyna), a także integracji z oprogramowaniem do zarządzania w celu definiowania i monitorowania danych produkcyjnych.

  • fhv7 module side prod

    Wysoka prędkość, dokładne kontrole i precyzyjne pomiary

  • super fh prod

    Szybsza praca maszyn — kamery do każdego zastosowania