Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do OMRON ogłasza wprowadzenie oprogramowania FLOW Core 4.0 i Virtual Fleet Manager do skalowalnego wdrażania robotów AMR

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

OMRON ogłasza wprowadzenie oprogramowania FLOW Core 4.0 i Virtual Fleet Manager do skalowalnego wdrażania robotów AMR

Zaktualizowane oprogramowanie FLOW Core 4.0 wprowadza zwirtualizowaną wersję wiodącego w branży rozwiązania Fleet Manager firmy OMRON do koordynacji floty autonomicznych robotów mobilnych (AMR).

Firma OMRON, lider w dziedzinie robotyki przemysłowej, ogłasza wprowadzenie oprogramowania Fleet Operations Workspace (FLOW) Core 4.0 — platformy nowej generacji zwiększającej możliwości autonomicznych robotów mobilnych (AMR) z serii LD, MD i HD, która jednocześnie upraszcza proces integracji i usprawnia zarządzanie flotą. FLOW Core to pojedynczy pakiet oprogramowania służący do koordynacji inteligentnych zadań i harmonogramów ładowania, obsługi zaawansowanej nawigacji i kontroli ruchu oraz do zapewnienia bezproblemowej integracji z systemami IT i OT, takimi jak MES, ERP i WMS.

Ta nowa wersja zapewnia usprawnienia w kilku kluczowych obszarach: 

Aplikacja Fleet Manager firmy OMRON, używana do zarządzania flotami robotów AMR, została przeprojektowana, by umożliwić wdrażanie jej na platformach hiperwizorów. Platformy hiperwizorów to oprogramowanie do wirtualizacji, które pozwala na tworzenie maszyn wirtualnych i zarządzanie nimi, co zapewnia bezpieczeństwo i elastyczność infrastruktury IT. Zasoby floty można skalować do potrzeb zastosowania, a opcje wysokiej dostępności i odporności na awarie zapewniają nieprzerwane działanie. 

Nowy wersja oprogramowania FLOW Core 4.0 obsługuje LiDAR 3D obecny we wszystkich modelach AMR dzięki zaawansowanym opcjom wykrywania firmy OMRON. Dodano narzędzia umożliwiające dostosowywanie strategii dokowania w celu dostosowania procedur ładowania do zastosowania. 

Pakiet analizy danych firmy OMRON, FLOW iQ, umożliwia użytkownikom wizualizację i monitorowanie układu infrastruktury bezprzewodowej widzianego przez robota. Wprowadzenie dynamicznej diagnostyki sieci bezprzewodowej umożliwia osiągnięcie konwergencji IT i OT, przyspieszając wdrażanie floty robotów AMR i rozwiązywanie problemów z siecią bezprzewodową, co przekłada się na większy zwrot z inwestycji. 

MobilePlanner 8, interfejs użytkownika firmy OMRON do projektowania aplikacji, zwiększa wydajność dla inżynierów automatyzacji dzięki nowemu edytorowi kształtów 2D, który umożliwia obiektowe definiowanie kształtów docelowych CAPS i robotów bez konieczności pisania kodu.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn