Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Zapewnienie jakości produktu, bezpieczeństwa konsumentów oraz zgodności z przepisami

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Zapewnienie jakości produktu, bezpieczeństwa konsumentów oraz zgodności z przepisami

Przejęcie Microscan Systems wnosi ponad 35-letnie doświadczenie w zakresie odczytu kodów kreskowych, kontroli wizyjnej maszyn i weryfikacji

W następstwie przejęcia 2 października 2017 roku Microscan Systems rozwiązania tej firmy z dziedziny automatycznej identyfikacji, kontroli wizyjnej maszyn oraz weryfikacji zostały włączone do pełnej linii produktowej urządzeń do kontroli jakości i prowadzenia inspekcji.

Wysoka jakość produkcji oraz możliwość pełnego śledzenia produktów stanowią kluczowy czynnik zapewniający odpowiedni poziom jakości produktu, bezpieczeństwo konsumentów oraz zgodność z obowiązującymi w branży przepisami, a jednocześnie maksymalizujący wydajność. Całkowita identyfikowalność oraz rozwiązania z zakresu prowadzenia inspekcji umożliwiają producentom monitorowanie produktów podczas procesu produkcyjnego, a także rejestrowanie jego poszczególnych etapów w celu optymalizacji jakości i zapewnienia szybkiego wykrywania błędów. Istnieje również możliwość śledzenia poszczególnych produktów i podzespołów w łańcuchu dostaw, od momentu opuszczenia fabryki po zakup przez użytkownika końcowego.

Dzięki przejęciu firmy Microscan Systems możemy zaoferować efektywne rozwiązania do odczytu kodów kreskowych na kluczowych dla nas rynkach przemysłu wytwórczego. Naszym celem jest dalszy rozwój rozwiązań z zakresu sterowania urządzeniami produkcyjnymi i liniami produkcyjnymi przy zastosowaniu technologii IoT do łączenia niemal wszystkich obiektów w halach produkcyjnych, w tym podzespołów i maszyn. Umożliwi to zastosowanie w halach elastycznych rozwiązań z zakresu automatyki w celu sprostania zróżnicowanym wymaganiom klientów.

„Możliwość połączenia ponad 35 lat doświadczenia firmy Microscan w produkcji czytników kodów kreskowych, kamer inteligentnych i weryfikatorów z wiedzą techniczną firmy Omron w dziedzinie automatyki przemysłowej to dla nas interesująca perspektywa”, podkreślił Nico Hooiveld, kierownik ds. rynku w Omron Europe. „Możemy teraz zaoferować kompleksowy system dla firm dążących do zintegrowania rozwiązań z zakresu identyfikowalności i inspekcji w ramach posiadanych linii produkcyjnych. Nasza oferta obejmuje najlepsze w swojej klasie sterowniki z wbudowaną funkcją SQL, które mogą bezpośrednio komunikować się z czytnikami kodów kreskowych i centralną bazą danych”.

„Obecni klienci i partnerzy firmy Microscan na poziomie lokalnym nadal będą mieć dostęp do wysokiej jakości rozwiązań, do których przywykli. Zyskują jednak dodatkową korzyść w postaci rozbudowanej sieci sprzedaży i wsparcia technicznego firmy Omron, lokalnego personelu bezpośredniej obsługi klienta i dostępności pełnej gamy produktów — od czujników i komponentów po sterowniki, roboty przemysłowe i urządzenia zabezpieczające — u jednego dostawcy”, stwierdził Jan Nieswandt, kierownik ds. marketingu systemów wizyjnych na region EMEA.

Rozwiązania firmy Microscan znajdują zastosowanie w działaniach firmy Omron na rzecz przyspieszenia wprowadzania innowacji w zakładach produkcyjnych, co stanowi klucz do realizacji koncepcji „innovative-Automation!”. Promujemy w ten sposób dystrybucję i wymianę informacji zbieranych i przekazywanych przez urządzenia IoT w całym społeczeństwie, tak aby ludzie z różnych części świata mogli korzystać z bezpieczniejszych produktów.

„Będziemy dążyć do opracowania nowych, kompleksowych rozwiązań poprzez połączenie możliwości sprzętu i oprogramowania Microscan, które zapewniają stabilny odczyt i kontrolę wydajności nawet w najbardziej wymagających warunkach, z ugruntowanymi kompetencjami firmy Omron w obszarze automatyki”, dodał Jan Nieswandt. „Jesteśmy dumni, mogąc udostępnić pierwszy efekt tego wspólnego przedsięwzięcia: kompaktowy czytnik kodów kreskowych V430-F z automatyczną regulacją ostrości. Charakteryzuje się on odporną aluminiową obudową o stopniu ochrony IP67 i zapewnia najdokładniejszy w swojej klasie odczyt kodów 1D/2D lub kodów DPM w procesie produkcji elektroniki motoryzacyjnej, artykułów żywnościowych i innych towarów, a także w branży farmaceutycznej”.

Zobacz nasze rozwiązania w zakresie kontroli jakości i inspekcji.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn