Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Seria F3SG-SR/PG to pełna gama urządzeń do wszystkich zastosowań

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Seria F3SG-SR/PG to pełna gama urządzeń do wszystkich zastosowań

W skład serii F3SG-SR/PG wchodzi kompletny asortyment kurtyn świetlnych bezpieczeństwa (w tym kurtyn wielowiązkowych) obejmujących wszystkie zastosowania, od zabezpieczenia maszyn ze zdemontowanymi osłonami po ochronę punktów dostępu oraz obszarów wokół urządzeń.

Producenci muszą sprostać wymaganiom związanym z globalizacją i elastycznością produkcji. Właśnie dlatego opracowaliśmy serię F3SG-SR/PG, która obejmuje szeroki zakres zastosowań (ochronę palców, dłoni, rąk/nóg i całego ciała oraz zabezpieczanie obszarów) i obsługuje wiele różnych wysokości. Pełne dopasowanie do obszaru wymagającego ochrony zapewnia większą elastyczność konstrukcji sprzętu. Urządzenia z serii F3SG-SR/PG łączy jednakowy, kompaktowy profil, co ułatwia standaryzację na różnych liniach produkcyjnych i dobór odpowiedniego produktu.

Dzięki serii F3SG-SR/PG montaż staje się jeszcze łatwiejszy, a konserwacja jeszcze bardziej przewidywalna. Intuicyjne wskaźniki ułatwiają precyzyjną regulację wiązek w celu ich wyrównania na dużą odległość oraz pomagają w określeniu optymalnego czasu wymiany i wykryciu potencjalnych błędów. Komunikacja IO-Link umożliwia zbieranie danych operacyjnych i analizę przyczyn, co pozwala zapobiegać nieplanowanym przestojom oraz skrócić czas ich trwania.

Urządzenia z serii F3SG-SR/PG wyróżniają się również większym zasięgiem działania i stabilnością detekcji. Konstrukcja układu optycznego o dużej mocy umożliwia niezawodną detekcję nawet w trudnych warunkach i wielokrotne przekierowanie wiązki światła przez lustra w celu zabezpieczenia obszarów wokół maszyn. Ponadto modele o wysokiej odporności na mycie wysokociśnieniowe (IP69K) są niezwykle wytrzymałe i nadają się do użytkowania nawet w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, dzięki czemu stanowią doskonałe uzupełnienie gamy kurtyn świetlnych bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej na temat serii F3SG-SR/PG i wprowadź nowe standardy bezpieczeństwa w swoim zakładzie produkcyjnym.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn