Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Odkryj nowy poziom elastyczności sterowania maszynami dzięki serii modułów we/wy NX i ich udoskonalonym możliwościom komunikacji

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Odkryj nowy poziom elastyczności sterowania maszynami dzięki serii modułów we/wy NX i ich udoskonalonym możliwościom komunikacji

Automatyka przemysłowa zyskuje dodatkowe korzyści płynące z rosnącej dostępności inteligentnych urządzeń i zintegrowanych, elastycznych rozwiązań. Nowoczesne układy sterowania maszyn mają większą i bardziej złożoną architekturę. Z tego względu oferujemy system we/wy NX z rozszerzoną dostępnością protokołów komunikacyjnych.

System we/wy NX zapewnia dokładność synchronizacji i powtarzalność dla szerokiego zakresu różnych wejść i wyjść. Wymagania dotyczące magistrali mają krytyczne znaczenie z perspektywy czasu i oszczędności. Z kolei uzyskane w ten sposób otwartość, modułowość i determinizm są kluczowymi czynnikami współczesnej automatyki maszyn.

Z tego względu wprowadziliśmy nowy sprzęgacz komunikacyjny ProfiNet, który umożliwia zwiększenie bieżącego połączenia magistrali w istniejących wersjach sieci EtherCAT i Ethernet/IP.

  • Do obsługi sterowników maszyn Sysmac firma OMRON wybrała sieć EtherCAT. Wygoda standardowego okablowania sieci Ethernet w połączeniu z niezwykle szybką wymianą danych tworzą nową architekturę sterowania maszyną.
  • Magistrala Ethernet/IP wykorzystuje protokół CIP w standardowej infrastrukturze Ethernet, aby zapewnić efektywną i niezawodną wymianę danych. Za pomocą złącza magistrali Ethernet/IP można podłączyć moduł we/wy serii NX — w tym sterownik bezpieczeństwa — do sterowników PLC z serii CJ/CS.
  • Złącze magistrali ProfiNet rozszerza możliwości platformy we/wy NX, zapewniając z szeroki wachlarz architektur.

Dowiedz się więcej na temat modułów we/wy z serii NX, aby uzyskać elastyczność pozwalającą na usprawnienie całego procesu produkcji i poznaj nasze doskonałe rozwiązanie zgrzewania wraz ze sterownikami NX-TC wspomaganymi przez sztuczną inteligencję, kontrolującą temperaturę.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn