Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Zwracaj uwagę na datę ważności!

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Zwracaj uwagę na datę ważności!

Nowoczesna maszyna pakująca, która zajmuje niewiele miejsca, jest niezawodna i pełna nowatorskich funkcji i której części są łatwo dostępne. Przeczytaj na temat funkcji nowej serii maszyn pakujących zaprojektowanych przez przedsiębiorstwo Omag we współpracy z firmą Omron do obsługi leku firmy Dompé o nazwie „Okitask”.

Przeczytaj o funkcjach nowej serii maszyn pakujących zaprojektowanych przez przedsiębiorstwo Omag we współpracy z firmą Omron do obsługi leku firmy Dompé o nazwie „Okitask”. W czasach, kiedy outsourcing jest już na porządku dziennym, nadal istnieją tacy, którzy wierzą we własne możliwości inżynieryjne. Mając to na uwadze, można wiele się nauczyć od firmy Omag. Dzięki ponadczterdziestoletniemu doświadczeniu w produkcji maszyn dla branży spożywczej i farmaceutycznej to włoskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Gradara w prowincji Pesaro e Urbino jest całkowicie samowystarczalne.

Wszystko — od projektowania systemów po tworzenie podzespołów mechanicznych w warsztatach i od opracowywania układów elektrycznych po rozwój oprogramowania — odbywa się na miejscu, co umożliwia firmie spełnianie specyficznych wymagań klientów. Być może najlepszym przykładem tego podejścia jest seria maszyn do pakowania przygotowana dla producenta leku Okitask.

Rozwiązanie przygotowane dla firmy Dompé obejmuje nowatorski system etykietowania i kontroli, który stworzono i wyprodukowano na miejscu, we współpracy z firmą Omron. Aby spełnić wymagania klienta, przygotowano komputerowy system wizyjny, który korzysta z dziesięciu kamer FQ2 do kontrolowania jakości danych (data ważności, numer partii) wydrukowanych na każdym opakowaniu.

Więcej opinii klientów

eu collage costumerreference 420x170 v1 sol

Opinie klientów

Firma Omron słucha swoich klientów. Poświęciliśmy naprawdę duzo czasu na słuchanie o ich potrzebach bo stąd bierzemy  nasze pomysły. Ponieważ słuchamy klientów pracujących w przemyśle opakowań od ponad 20 lat, nie powinno być zaskoczeniem to, że mamy kilka dobrych pomysłów.

Czytaj więcej