Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Firma New-Motion tworzy roboty bramowe — paletyzery

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Firma New-Motion tworzy roboty bramowe — paletyzery

Firma Omron, służąc radą i pomocą techniczną, usprawniła proces rozwoju i tworzenia nowego paletyzera. Pozwoliło to na nowo zdefiniować wiele nowych rynków i branż docelowych dla sterownika PLC nowego typu, m.in przemysł spożywczy.

W warsztacie firmy New-Motion w holenderskim Middelburg zamontowano nowa maszynę, która cierpliwie wykonuje to samo zadanie pod czujnym okiem kamery internetowej. To nowy paletyzer, zaprojektowany i zbudowany przez firmę New-Motion, który ma już ponad 900 000 ruchów na liczniku.

Po ułożeniu pół miliona wirtualnych pudełek na palecie można było uznać, że test pracy został zaliczony prawidłowo. Nowa maszyna jest ważnym rozszerzeniem funkcjonalności oferowanych przez firmę New-Motion stosowanych w przemyśle spożywczym i procesach pakowania. Dzięki zastosowaniu rozwiązań firmy Omron udało się stworzyć niezwykle wydajną maszynę do paletyzowania różnego rodzaju produktów.

Rozmawialiśmy z wieloma dystrybutorami napędów, ale żaden z nich nie był w stanie zapewnić nam rozwiązania sterującego chwytakiem z napędem bezpośrednim, ponieważ sprzedawali wyłącznie dedykowaną konfigurację sterownika serwo i serwomotoru, powiedział Remco de Jonge, dyrektor techniczny w firmie New-Motion.

Firma Omron oraz Edwin Denissen z firmy Denissen Engineering posiadają ogromną wiedzę techniczną. Wdrożenie liniowego serwonapędu marki Omron w połączeniu z napędem bezpośrednim innej firmy nie było dla nich problemem. Omron dostarczył także inne elementy, takie jak sterowniki PLC i serwonapędy”.

More Customer References

eu collage costumerreference 420x170 v1 sol

Opinie klientów

Firma Omron słucha swoich klientów. Poświęciliśmy naprawdę duzo czasu na słuchanie o ich potrzebach bo stąd bierzemy  nasze pomysły. Ponieważ słuchamy klientów pracujących w przemyśle opakowań od ponad 20 lat, nie powinno być zaskoczeniem to, że mamy kilka dobrych pomysłów.

Czytaj więcej