Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Nowa maszyna do pakowania napojów zapewnia automatyzację wszystkich stacji za pomocą zaledwie jednej szybkiej magistrali

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Nowa maszyna do pakowania napojów zapewnia automatyzację wszystkich stacji za pomocą zaledwie jednej szybkiej magistrali

Kiedy włoski specjalista w dziedzinie pakowania, firma Ecocap’s, zdecydowała się opracować nową maszynę przeznaczoną na rynek napojów energetycznych, postanowiła umożliwić zastosowanie nowego modelu automatyki w oparciu o platformę Sysmac firmy Omron. Pomysł polegał na stworzeniu systemu butelkowania do 20 000 puszek na godzinę z wykorzystaniem automatyki do wszystkich stacji używających jednej szybkiej magistrali: EtherCAT.

Platforma Sysmac, oparta na technologii komputerów PC, jest w pełni zgodna ze standardem IEC 61131-3 oraz oferowana z zastrzeżonym oprogramowaniem opracowanym całkowicie przez firmę Omron (Sysmac Studio). Gwarantuje prawie pełną integrację wszystkich komponentów (NJ, sterowniki temperatury, silniki, moduły pozycjonujące), nawet na poziomie programowania.

Ten rodzaj architektury umożliwia zwiększenie elastyczności operacyjnej, szczególnie w sytuacji przejścia na krzywki elektroniczne. Ponadto, funkcje symulacji pozwalają na programowanie niezależnie od mechaniki, a to umożliwia integrację produktów innych producentów:

„Nasi klienci nie chcą czarnej skrzynki. Chcą otwartych maszyn z możliwością dostosowania”, powiedział Carlo Innocenti z firmy Ecocap’s. „Firma Omron rozumie to od jakiegoś czasu, a zastosowanie otwartej sieci ze współdzielonym protokołem programowania jeszcze bardziej to potwierdza”.

Więcej opinii klientów

eu collage costumerreference 420x170 v1 sol

Opinie klientów

Firma Omron słucha swoich klientów. Poświęciliśmy naprawdę duzo czasu na słuchanie o ich potrzebach bo stąd bierzemy  nasze pomysły. Ponieważ słuchamy klientów pracujących w przemyśle opakowań od ponad 20 lat, nie powinno być zaskoczeniem to, że mamy kilka dobrych pomysłów.

Czytaj więcej