Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Rozwiązanie elastycznej warstwy

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Rozwiązanie elastycznej warstwy

Rozwiązanie jednego systemu punkt-do-punktu (jeden zamknięty dostawca) na potrzeby serializacji jest promowane jako gotowe do użytkowania systemy, które spełniają wszystkie wymagania dotyczące drukowania, kontroli, obsługi oraz wymiany danych z łańcuchem dostaw i serwerami instytucji.

Rozwiązanie to spełnia wstępne wymagania serializacji opisane w dyrektywie w sprawie sfałszowanych produktów leczniczych (FMD), ale rozwiązanie elastycznej warstwy oddziela rozwiązanie obsługi danych od linii produkcyjnej, co gwarantuje istotne korzyści.

Zalety rozwiązania elastycznej warstwy

Łatwość dostosowania

Rozwiązania do obsługi danych mogą być dostosowane do sytuacji wszystkich zainteresowanych, w tym producentów, firm przepakowujących, CMO i partnerów w łańcuchu dostaw.

Wysoka elastyczność

Użytkownicy mogą łatwo przystosowywać się do zmian, oczekiwanych wniosków i nowych potrzeb — zwłaszcza na linii produkcyjnej.

Prostota użytkowania

Rozwiązanie to upraszcza szkolenie użytkowników i zarządzanie zgodnością dzięki używaniu tego samego głównego rozwiązania kontrolnego do ulepszania i modernizacji maszyn, integracji nowych stanowisk kontroli i serializacji oraz wybierania nowych maszyn w przyszłości.

Szybka integracja

Istniejące systemy i zadania kontrole można łatwo scalić z nowym rozwiązaniem serializacji, unikając problemów dotyczących podwójnej obsługi przy wymianach i zmianach w wielu systemach kontroli na linii.

Nasze rozwiązanie

W naszej ofercie produktów znajdują się dwa wydajne systemy, których połączenie tworzy dobre rozwiązanie elastycznej warstwy.

Platforma technologiczna System kontrolny FH gwarantuje wysoki poziom kontroli jakości i weryfikacji kodowej. Koncepcja rozwiązania Sysmac i sieci partnerów wspiera integrację zarządzania danymi z różnymi rozwiązaniami SCADA, MES i ERP, a koncepcje zarządzania przepisami i ogólną zgodnością wspomagają wdrożenie serializacji na każdym etapie, między innymi:

  • Badania koncepcji i programy pilotażowe
  • Ulepszanie i modernizacja maszyn, w tym zastąpienie wcześniejszych rozwiązań kontrolnych
  • Stworzenie nowych stanowisk serializacji
  • Nowe maszyny z integracją serializacji i kontroli.

To połączenie produktów zapewnia doskonałą skuteczność kontroli i elastyczność dla potrzeb rozwoju i przystosowania do zmian, które wpasowuje się w koncepcję zarządzania obsługą danych i zgodnością oraz łączy użytkownika z łańcuchem dostaw na wszystkich etapach wdrażania serializacji.