Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Farmaceutyczny producent kontraktowy

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Farmaceutyczny producent kontraktowy

W jaki sposób producent kontraktowy dostarczył 1 000 000 seryjnych opakowań dla wielu klientów branży farmaceutycznej o różnych normach i procedurach... oraz w ramach sieci wielu zakładów produkcyjnych, producentów kontraktowych, firm przepakowujących i innych usługodawców — a wszystko to zgodnie z oczekiwanymi przepisami UE dotyczącymi centralnej rejestracji wszystkich unikalnych kodów?

Stosowanie seryjnych kodów na linii produkcyjnej wydaje się względnie łatwym zadaniem, zwłaszcza że różne rozwiązania komercyjne są dostępne na rynku. Jednak konieczność rejestrowania tych kodów na centralnym serwerze stwarza nowe wyzwanie dla firm farmaceutycznych: wdrożyć dodatkowy, bezpieczny i bezbłędny proces obsługi i komunikacji danych.

W sytuacji zarządzania całą siecią zakładów produkcyjnych, siecią poddostawców, firm przepakowujących i innych dostawców usług, komunikacja wewnątrzfirmowa może stać się przytłaczającym wyzwaniem, zwłaszcza w środowisku branż, gdzie nie ma zdefiniowanych co do tego standarów oraz w którym spodziewane są częste i dynamiczne zmiany.

Gdy Hans-Peter Supik oceniał istniejące rozwiązania dotyczące serializacji kilka lat temu, szybko zrozumiał, że nie wypełnią one wszystkich wymagań i nie będą wystarczająco elastyczne dla obecnego środowiska. „Następnie przeanalizowaliśmy naszą sieć lokalną i skontaktowaliśmy się z firmą REA Printing, która naszym zdaniem dysponowała rozległą wiedzę dotyczącą druku kodów seryjnych. Firma REA poleciła rozwiązanie kontrolne firmy Omron jako najbardziej elastyczne i najłatwiejsze w integracji” — mówi Hans-Peter Supik. „Dzisiaj, dzięki doświadczeniu z ponad 1 miliona seryjnych opakowań, jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru”.