Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Nowe materiały

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Bardziej ekologiczne opakowanie

Na całym świecie produkuje się i utylizuje zbyt dużo plastiku. Przemysł opakowaniowy jest jednym z głównych winowajców tego nadmiaru tworzyw sztucznych, który należy pilnie zminimalizować. Przemysł stoi w obliczu ogromnego zadania polegającego na opracowaniu zrównoważonych alternatyw, podczas gdy konsumenci wymagają jasności i surowszych przepisów. Wspieramy przemysł wytwórczy w stosowaniu nowych i bardziej zrównoważonych materiałów, co stanowi jedno z kluczowych rozwiązań w zakresie redukcji emisji gazów cieplarnianych.
Zasadnicze znaczenie ma opracowanie bardziej przyjaznego dla środowiska opakowania, ochrona zasobów i korzystanie z inteligentnych i wydajniejszych linii produkcyjnych. Skupiamy się na automatyzacji przemysłowej, która może elastycznie dostosowywać się do nowych materiałów. Dbamy o to, aby linie pakujące zachowywały jakość i bezpieczeństwo opakowanego produktu nawet w przypadku korzystania z wielu materiałów, które zawierają większą ilość materiałów pochodzących z recyklingu lub są bardziej zrównoważone niż tradycyjne tworzywo pierwotne.

Nasze podejście

Zgodność ma kluczowe znaczenie bez uszczerbku dla doskonałej jakości produktu końcowego, aby umożliwić dostosowanie procesów i technologii na hali produkcyjnej do zachodzących zmian materiałowych:

 • Linie muszą być elastyczne, aby można je było przestawić na wykorzystywanie nowych materiałów.
 • Wymagane jest połączenie i zarządzanie informacjami o nowych maszynach.
 • Jest to konieczne do kontrolowania wydajności maszyn w nowych warunkach, aby w jak największym stopniu uniknąć odpadów.

Korzyści z naszych rozwiązań

Nasze rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyki dla różnorodnych materiałów umożliwiają:

 • Przygotuj swoją linię pakującą na wykorzystywanie bardziej ekologicznych alternatyw.

 • Zoptymalizuj wykorzystanie zasobów i materiałów.

 • Zagwarantuj dokładne napełnianie i optymalizację przenoszenia materiałów, uszczelniania i właściwego etykietowania, aby uzyskać doskonałe opakowanie podstawowe.

 • Zoptymalizuj używanie cieńszych folii z recyklingu dzięki precyzyjnemu systemowi kontroli naprężenia folii, który zapewnia maksymalną wydajność.

 • Zapewnij idealne uszczelnienie bardziej wrażliwych na temperaturę cienkich folii dzięki zaawansowanemu algorytmowi sterowania opartemu na sztucznej inteligencji.

 • Uzyskaj doskonałe wyniki etykietowania z dużą prędkością na elastycznych opakowaniach o różnych kształtach, możliwości wielokrotnego zamykania lub uszczelniania dzięki potężnym systemom kontrolnym.

 • Wyeliminuj lub zminimalizuj użycie taśm i klejów dzięki naszym precyzyjnym rozwiązaniom robotycznym.

 • Bezpieczna obługa szerokiej gamy pudeł wykonanych z włókien pochodzących z recyklingu o nieregularnym kształcie, różnych poziomach porowatości i delikatnych powierzchniach za pomocą specjalnych chwytaków w naszych rozwiązaniach robotycznych do opakowań wtórnych i końcowych.

Kluczowe aplikacje i rozwiązania

unwinding film tension fcard sol

Rozwiązania do odwijania

Aby zapobiec zakleszczaniu się i uzyskać doskonałe efekty odwijania cienkich folii o większej zawartości materiałów pochodzących z recyklingu, kluczowe znaczenie ma zsynchronizowana kontrola naprężenia, podawania i cięcia. Dzięki zaawansowanemu systemowi kontroli ruchu osiągamy doskonałą kompensację folii, aby upewnić się, że każda rolka jest idealnie rozwijana.

Czytaj więcej
martini hffs spaghetti packaging fcard sol

Doskonałe rozwiązania uszczelniające

Zapewniamy doskonałe uszczelnianie dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji w naszych układach pomiarowych i sterowania temperaturą. Nasze czujniki można umieścić bardzo blisko szczęki uszczelniającej. Zakłócenia w pomiarach są kompensowane przy użyciu naszej technologii automatycznej regulacji filtra.

Czytaj więcej
box forming line fcard sol

Zoptymalizowane rozwiązania do zamykania pudełek

Zachowanie integralności klejenia przy stosowaniu bardziej przyjaznych dla środowiska klejów wymaga precyzji i dokładnej kontroli jakości. Oferujemy elastyczność rozwiązania opartego na robotyce, które zapewnia bardziej zrównoważone opakowanie wtórne.

Czytaj więcej