Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Firma Tecno-Elèctric Girona (TEG) ukończyła szkolenie w zakresie bezpieczeństwa firmy OMRON

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Automatyka przemysłowa może pomóc firmom w zwiększeniu wydajności, jakości i efektywności w szerokiej gamie zastosowań. Automatyzacja ręcznych czynności poprawia również bezpieczeństwo pracowników. Ważne jest jednak, aby automatyzacja danych zastosowań zapewniała bezpieczeństwo zawsze i w każdych warunkach. Firma OMRON opracowała specjalny program szkoleniowy Skills-Up Safety dla wybranych europejskich partnerów OMRON Safety Solution, aby zapewnić im kompletną i najbardziej aktualną wiedzę na temat wszystkich aspektów bezpieczeństwa w branży automatyki przemysłowej.

Jedną z pierwszych firm, które ukończyły ten program szkoleniowy jest firma Tecno-Elèctric Girona (TEG), partner firmy OMRON z siedzibą Hiszpanii. Firma TEG specjalizuje się w zakresie rozwiązań automatyki przemysłowej, na przykład dla rynku motoryzacyjnego, spożywczego oraz farmaceutycznego. Dąży ona do opracowywania nowych i innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów, zawsze wykorzystując swoją rozległą wiedzę na temat technologii.

Firma TEG dostarcza kompletne rozwiązania — od wstępnego projektu i konsultacje, poprzez weryfikację koncepcji, rozwój systemu, aż po instalację, wdrożenie do eksploatacji i wsparcie posprzedażowe. Wdraża innowacyjne technologie, m.in. w zakresie sterowana ruchem, systemów wizyjnych, identyfikowalności, robotów mobilnych i współpracujących oraz zaawansowanych czujników. Jednocześnie wymagają wykwalifikowanych ekspertów wewnętrznych, by móc zadbać o bezpieczeństwo rozwiązań.

W celu zapewnienia najwyższego możliwego poziomu specjalistycznej wiedzy na temat rozwiązań bezpieczeństwa firmy OMRON, firma TEG zdecydowała się na udział w programie szkoleniowym z zakresu bezpieczeństwa oferowanego przez OMRON. Szkolenie Skills-Up Safety obejmowało 100 godzin zajęć. Wzięło w nim udział czterech członków działu inżynierii i projektowania TEG, którzy poświęcili około 4 godziny każdego tygodnia na ukończenie szkolenia w ciągu jednego roku.

Program edukacyjny został dostosowany do potrzeb partnera i stanowił hybrydową formę nauczania — połączenie zajęć stacjonarnych i nauki samodzielnej, z wykorzystaniem możliwości zdalnego nauczania, np. narzędzia Google Classroom. Firma OMRON dostarczyła materiały szkoleniowe, takie jak panele testowe do szkolenia praktycznego, a postępy uczestników były śledzone poprzez zadania i filmy z analizą. Pracownicy TEG wzięli udział we wszystkich zajęciach i byli bardzo zadowoleni z treści i realizacji szkolenia.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji