Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Firma OMRON organizuje wirtualną wystawę przedstawiającą „Fabrykę Przyszłości”

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Firma OMRON organizuje wirtualną wystawę przedstawiającą „Fabrykę Przyszłości”

Firma OMRON wirtualną wystawę najnowszych technologii, które można wykorzystać w procesie transformacji przemysłu.

Przygotowana przez firmę OMRON wirtualna wystawa pozwala odwiedzającym odbyć wirtualny spacer 360° po „Fabryce Przyszłości”, w której wdrożono różnego rodzaju innowacje mające na celu zwiększenie elastyczności, wydajności i produktywności.

Przedstawiane innowacje obejmują technologie z zakresu robotyki, kontroli wizyjnej i sztucznej inteligencji (SI). Opierają się na koncepcji „innovative-Automation” firmy OMRON, która ma na celu ożywienie przemysłu produkcyjnego przez poprawę współpracy i porozumienia między maszynami i ludźmi dzięki wykorzystaniu inteligentnych, zintegrowanych i interaktywnych rozwiązań.

Ta wystawa pokazuje, jak ludzie i maszyny mogą pracować razem w zdefiniowanej na nowo harmonii, prezentując sposoby praktycznego wykorzystania innowacji produkcyjnych w procesie produkcji zespołowej. Innowacje te mogą zapewnić poprawę jakości życia pracowników fabryk i konsumentów oraz przyczynić się do budowy lepszych społeczności.

Od FORPHEUS-a do hali produkcyjnej


Podczas wirtualnego spaceru goście mogą przyjrzeć się FORPHEUS-owi — stworzonemu przez firmę OMRON robotowi uczącemu gry w tenisa stołowego. Robot ten bez problemu integruje technologie z zakresu kontroli wizyjnej, sterowania, robotyki i sztucznej inteligencji. To idealny przykład harmonijnej współpracy maszyn i ludzi pozwalającej uczyć się od siebie, aby w pełni wykorzystać swój potencjał.

Po tym wprowadzeniu odwiedzający dowiadują się, jak technologia wykorzystana w robocie FORPHEUS może przemienić halę produkcyjną. Oglądają inteligentną linię produkcyjną, która łączy sztuczną inteligencję z Internetem rzeczy (IoT) oraz systemem wizyjnym 3D, inteligentnym wykrywaniem i sterowaniem, a także robotyką, w celu zoptymalizowania procesu produkcji i zminimalizowania ryzyka popełnienia błędu.

Odwiedzający mogą zobaczyć w 3D funkcję pobierania elementów z pojemników, która ma na celu zautomatyzowanie złożonych operacji pobierania przy montażu. Następnie prezentowana jest bezpieczna obsługa maszyn z wykorzystaniem robotów współpracujących, kontrola potencjalnych usterek produktów przez SI oraz wysoce precyzyjna operacja wyrównywania elementów. Na koniec odbywa się demonstracja technologii obróbki laserowej, która może przyspieszyć taką obróbkę o ponad 35%.

Spojrzenie w przyszłość


Fernando Colas, dyrektor generalny ds. marketingu w firmie OMRON Europe, mówi: „Ponieważ odwoływane są kolejne targi, postanowiliśmy przedstawić nasze najnowsze technologie klientom na wirtualnej wystawie, aby mogli poznać fabrykę przyszłości z dowolnego miejsca, łącząc się przez Internet. Podkreśla to zaangażowanie firmy OMRON w dalszy rozwój i promowanie wydajnej produkcji”.

Odwiedź wirtualną wystawę firmy OMRON.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn