Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Nowe ręczne czytniki kodów kreskowych V410-H do zastosowań przemysłowych DPM i medycznych

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Nowe ręczne czytniki kodów kreskowych V410-H do zastosowań przemysłowych DPM i medycznych

Czytniki stanowią uzupełnienie portfolio firmy OMRON w zakresie przemysłowych czytników kodów kreskowych i inteligentnych kamer przeznaczonych do szerokiej gamy zastosowań.

Nowa seria ręcznych czytników kodów kreskowych V410-H firmy OMRON to wydajne, kompaktowe i łatwe w obsłudze rozwiązanie do wielu różnych zastosowań. Dzięki algorytmom, które umożliwiają niezawodny odczyt niewyraźnych kodów, bezpośrednich znaczników (DPM) i nawet najmniejszych symboli, trzy modele z tej serii — XD, SR i HC — zapewniają rozwiązanie identyfikacji w środowisku przemysłowym. Model SR charakteryzuje się wyjątkowo szerokim zakresem odczytu, z kolei model HC jest przeznaczony do użytku w laboratoriach medycznych i szpitalach.

Seria V410-H opiera swoje działanie na popularnej platformie WebLink firmy OMRON. Wszystkie trzy modele konfiguruje się za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu WebLink PC i narzędzia podglądu w czasie pracy, które współpracuje z dowolnym urządzeniem z systemem Windows. WebLink umożliwia eksport obrazów do danej lokalizacji plików komputera, dostosowywanie wcześniejszych i późniejszych informacji dotyczących danych wyjściowych oraz zapisywanie lub przywracanie plików konfiguracyjnych czytnika kodów kreskowych. Dzięki temu można w łatwy sposób kopiować konfigurację czytnika do wielu innych czytników.

Dzięki czujnikowi o wysokiej rozdzielczości, niezwykle szybkiemu dekodowaniu, szerokiemu zakresowi odczytu, sięgającemu nawet 1,1 metra, oraz możliwości dekodowania większości symboli 1D, 2D i DPM, czytnik V410-H przyspiesza pracę operatorów i pomaga im uniknąć błędnych odczytów. Tryb obsługi bezdotykowej pozwala zachować wymogi dotyczące pracy bezkontaktowej, a odporność na chemiczne środki czyszczące na bazie alkoholu gwarantuje wytrzymałość czytnika na częste czyszczenie.

W przypadku ręcznych czytników kodów kreskowych do zastosowań, które wymagają klasy ochrony IP65/67 lub łączności bezprzewodowej, firma OMRON ulepszyła również popularny czytnik HS-360x, wprowadzając najnowsze algorytmy dekodowania X-Mode i zaktualizowane oprogramowanie konfiguracji WebLink PC w ramach nowej marki firmy OMRON. Model ten został wprowadzony na rynek pod nazwą V450-H jako dalsze rozszerzenie linii produktów ręcznych czytników kodów kreskowych marki OMRON.

Specjaliści, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym łatwym w obsłudze, wydajnym i higienicznym rozwiązaniu do odczytywania kodów kreskowych, znajdą wszelkie informacje na stronie internetowej produktu V410-H firmy OMRON: https://industrial.omron.pl/pl/products/v410-h

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn