Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Firma OMRON na liście 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie już czwarty rok z rzędu

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Firma OMRON na liście 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie już czwarty rok z rzędu

Firma OMRON została uznana przez Clarivate Analytics za jedną ze 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie w rankingu „Derwent Top 100 Global Innovators 2020”. To czwarte takie wyróżnienie z rzędu, które marka OMRON otrzymała od 2016 roku.

Clarivate Analytics wybiera 100 najbardziej innowacyjnych firm z całego świata do rankingu „Derwent Top 100 Global Innovators 2020” w oparciu o zastrzeżoną własność intelektualną oraz dane patentowe. Kandydaci do nagrody są oceniani w ramach analizy opartej na bazie danych Clarivate Analytics z uwzględnieniem czterech głównych kryteriów: wielkości, sukcesu, globalizacji i wpływu. Wśród tych kryteriów firma OMRON została szczególnie wysoko oceniona w kontekście globalizacji, o czym świadczy liczba podstawowych patentów uzyskanych na czterech głównych światowych rynkach (w Stanach Zjednoczonych, Europie, Japonii i Chinach).

W 1959 r. założyciel firmy OMRON, Kazuma Tateishi, stworzył korporacyjne motto firmy: „Chcemy przyczyniać się do poprawy jakości życia i rozwoju społeczności”. Traktując to motto jako duchowy fundament swojej działalności, firma OMRON stworzyła od tego czasu wiele innowacji i stawiła czoła nowym wyzwaniom, podejmując wysiłki na rzecz tworzenia lepszej infrastruktury społecznej. OMRON nadal angażuje się w działania mające na celu rozwój innowacyjnych rozwiązań i zamierza je kontynuować w przyszłości.

Informacje dotyczące listy 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie w 2020 roku według rankingu Derwent

Clarivate Analytics wykorzystuje dane patentowe do analizy trendów własności intelektualnej i na ich podstawie co roku wybiera 100 najbardziej innowacyjnych korporacji i instytucji na całym świecie. Podstawą nagród są rygorystyczne i obiektywne dane uzyskane z indeksu Derwent World Patents (największa na świecie baza danych obejmująca patenty o wartości dodanej) i Derwent Innovation (platforma badań i analiz własności intelektualnej), a także niezależne standardy oceny. Nagrodę otrzymują firmy uznane za innowacyjne, przestrzegające konwencji o ochronie praw własności intelektualnej, a także te, które stworzyły wynalazki o światowym zasięgu.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn