Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Firma OMRON na liście 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie na rok 2022

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Firma OMRON na liście 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie na rok 2022

Firma OMRON została uznana za jedną ze 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie w rankingu „Top 100 Global Innovators 2022” szósty rok z rzędu.

W 2022 r. firma OMRON została uznana przez Clarivate, globalną firmę zajmującą się usługami informacyjnymi, za jedną ze 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie szósty rok z rzędu. Clarivate wybiera 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie na podstawie ich zastrzeżonych danych patentowych i własności intelektualnej, aby zidentyfikować najbardziej innowacyjne korporacje i instytucje badawcze na świecie. Kandydaci do nagrody są oceniani dwutorowo. W pierwszym etapie selekcji podlegają te organizacje, które spełniają kryteria kwalifikacji w oparciu o skalę innowacyjnej działalności. W drugim etapie ocenia się wszystkie innowacje na podstawie czterech aspektów: wpływ na branżę, sukces, globalizacja i techniczna nieprzeciętność. Firma OMRON otrzymała wysokie oceny w tych kryteriach, zwłaszcza w kategorii technicznej nieprzeciętności.

Przykładami inicjatyw firmy OMRON w tym obszarze są siedziba główna inicjatywy ds. odkrywania innowacji oraz placówka OMRON SINIC X Corporation. Siedziba główna inicjatywy ds. odkrywania innowacji to obejmująca całą firmę platforma innowacji, napędzana potrzebami społecznymi w zakresie wiedzy organizacyjnej i zwiększenia możliwości tworzenia nowej wartości. Placówka OMRON SINIC X Corporation przyspiesza tworzenie „przyszłościowych konstrukcji” poprzez prowadzenie nowatorskich badań, w tym prezentacji na najważniejszych międzynarodowych konferencjach. Ponadto firma OMRON łączy strategie dotyczące własności intelektualnej ze strategiami biznesowymi i badawczo-rozwojowymi, jednocześnie promując działalność w zakresie własności intelektualnej na całym świecie.

Informacje dotyczące listy 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie w 2022 roku

Clarivate wykorzystuje dane patentowe do analizy trendów własności intelektualnej i na ich podstawie co roku wybiera 100 najbardziej innowacyjnych korporacji i instytucji na całym świecie. Wyróżnienia Clarivate dla 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie w 2022 roku przyznawane są już po raz jedenasty. Firmy są nagradzane w oparciu o demonstrację swoich możliwości, spójności i kreatywności w dostarczaniu światu nowej wartości i inwencji, a także za stanowienie modelowego przykładu ponadprzeciętnej innowacyjności. Kryteria opierają się na rygorystycznych i obiektywnych danych uzyskanych z indeksu Derwent World Patents Index™ (najbardziej kompleksowej na świecie bazy danych obejmującej informacje patentowe), a także na niezależnych standardach oceny.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: clarivate.com/top-100-innovators

W celu kontynuowania działań na rzecz dalszego rozwoju społeczeństwa, firma OMRON nadal będzie angażować się w tworzenie innowacji w ścisłej współpracy z zespołami biznesowymi i badawczo-rozwojowymi.

Więcej informacji na temat inicjatyw w zakresie technologi oraz badawczo-rozwojowych OMRON można znaleźć na stronie: omron.com/global/en/technology

O firmie OMRON

OMRON Corporation to wiodąca na świecie firma z branży automatyki, która oferuje rozwiązania oparte na technologii „Sensing & Control + Think”. Obszary działania firmy OMRON obejmują wiele sektorów: od automatyki przemysłowej i podzespołów elektronicznych, przez systemy infrastruktury społecznej i opiekę zdrowotną, aż po rozwiązania środowiskowe. Firma powstała w 1933 roku i zatrudnia około 30 000 pracowników na całym świecie, dostarczając produkty i świadcząc usługi w około 120 krajach i regionach. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej firmy OMRON: http://industrial.omron.eu.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn