Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Seigo Kinugawa mianowany nowym dyrektorem generalnym

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Seigo Kinugawa mianowany nowym dyrektorem generalnym

Wnosząc ze sobą unikalną perspektywę globalną, Kinugawa skupi się na reagowaniu na potrzeby społeczne za pomocą innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych.

Firma OMRON ogłosiła, że z dniem 1 kwietnia, po przejściu na emeryturę Hiroyuki Usui, Seigo Kinugawa został mianowany nowym dyrektorem generalnym działu automatyki przemysłowej w regionie EMEA. Pan Kinugawa, lat 53, dołączył do firmy OMRON 30 lat temu jako inżynier sprzedaży w Nagoi, koncentrując się na przemyśle motoryzacyjnym, i od tego czasu zajmował kilka stanowisk związanych ze sprzedażą, usługami i planowaniem w firmie. Pan Kinugawa, który zdobył ponad 10-letnie doświadczenie poza Japonią, pracując w Azji, Stanach Zjednoczonych i Europie, wnosi ze sobą do firmy unikalną perspektywę globalną. Ostatnio pełnił funkcję starszego dyrektora generalnego działu planowania strategicznego dywizji automatyki przemysłowej w siedzibie głównej firmy OMRON w Kioto w Japonii.

„Cieszymy się, że pan Kinugawa objął to stanowisko po tym, jak w znacznym stopniu przyczynił się do sukcesu firmy, zwłaszcza w dziedzinie robotyki”, mówi Harold Kapp, szef działu kadr w firmie OMRON EMEA. „Za przykład niech posłuży fakt, że jako starszy dyrektor generalny projektu biznesowego w dziedzinie robotyki zapoczątkował naszą współpracę z firmą Techman w zakresie robotów współpracujących”, podsumowuje Kapp.

„Czuję się zaszczycony powierzoną mi odpowiedzialnością i jestem podekscytowany podjęciem tej roli w Europie, szczególnie w dobie szybkich innowacji i zmian”, mówi Seigo Kinugawa. „Odpowiadanie na potrzeby społeczne poprzez innowacje jest naszym celem od momentu założenia firmy w 1933 roku. Wdrażamy innowacje do procesu produkcji, wprowadzając w życie naszą koncepcję „innovative-Automation!”, która przynosi korzyści całemu społeczeństwu.

Kinugawa kontynuuje: „W ciągu ostatnich dwóch lat zwiększyliśmy liczbę pracowników w dziale sprzedaży i usług o 10%, a także otworzyliśmy w całej Europie nowe, innowacyjne laboratoria w celu weryfikacji koncepcji. Dzięki tym lokalnym zasobom możemy wspólnie z naszymi klientami współtworzyć rozwiązania, aby zaspokoić ich potrzeby, szczególnie w przemyśle motoryzacyjnym, spożywczym i farmaceutycznym. Jesteśmy gotowi reagować na zmieniające się wyzwania stojące przed naszym społeczeństwem, zarówno ze względu na naszą tradycję oraz misję, jak i nasze ostatnie osiągnięcia w dziedzinie innowacji dzięki naszym technologiom Sensing & Control + THINK, podsumowuje Kinugawa.

Oprócz pełnienia funkcji dyrektora generalnego działu automatyki przemysłowej firmy Omron w regionie EMEA, Kinugawa pełni również funkcję dyrektora zarządzającego OMRON Corporation. Jego siedziba mieści się w europejskiej centrali firmy Omron Europe w Hoofddorp w Holandii i podlega on panu Miyanadze, prezesowi działu automatyki przemysłowej OMRON Corporation.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn