Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Omron na Targach Automaticon 2015

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Omron na Targach Automaticon 2015

Po raz kolejny mamy przyjemność zarosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach Automaticon. Tym razem nasze stoisko będzie miało formę showroomu, dzięki czemu w jednym miejscu zostanie przedstawiona cała nasza oferta.

Całościowa oferta przedstawiona w jednym miejscu

Stoisko Omron podczas tegorocznych Targów Automaticon będzie miało wyjątkowy charakter. Odwiedzający nasze stoisko będą mogli poznać kompleksowe rozwiązania, dla poszczególnych gałęzi przemysłu. Nasz adres to: B20/C19 na Hali 1 (podobnie jak w latach poprzednich). Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nas podczas targów w dniach: 17-20 marca 2015.

Ściana Sysmac

Sysmac to najnowsza platforma automatyzacji maszyn, zapewniająca kompleksową integrację od sterownika po oprogramowanie. O tym, jak działa w praktyce na stoisku Omron będą opowiadać inżynierowie aplikacyjni, którzy na co dzień wdrażają to rozwiązanie na halach produkcyjnych. Specjalnie w tym celu przygotowaliśmy ścianę demonstracyjną, która pomoże zobrazować działanie platformy Sysmac.

ethercat ethernet image prod

Od 1971 roku Sysmac jest wykorzystywany w sterownikach PLC i stanowi dowód podstawowych zasad Omron: niezawodności, trwałości i szybkiego sterowania. Dziś obejmujemy tymi zasadami całą maszynę.

NX-Safety - nowy, niezależny system

Na stoisku zaprezentowany zostanie również NX-Safety. To niezależny system bezpieczeństwa pozwalający połączyć do 63  modułów z możliwością swobodnego wyboru przez użytkownika pomiędzy wejściami i wyjściami bezpieczeństwa a standardowymi oraz pomiędzy sygnałami cyfrowymi a analogowymi w zależności od wymagań projektu. Sterownik bezpieczeństwa zapewnia dużą pojemność programu i zawiera wiele użytecznych funkcji, takich jak automatyczne przywracanie konfiguracji, znacząco upraszczających programowanie, uruchamianie i użytkowanie.

Robot Delta

Prezentacja platformy Sysmac zostanie rozszerzona o ekspozycję robota Delta w ruchu. Sterownik NJ zapewnia czas reakcji wynoszący 2 ms podczas sterowania 8 robotami Delta lub 1 ms podczas sterowania 4 robotami. Roboty Delta opcjonalnie wyposażone są również w system wykrywania i przeciwdziałania kolizji:to funkcja pozwala poprawić bezpieczeństwo w obrębie maszyny poprzez wykrywanie niebezpiecznych i nieoczekiwanych uderzeń chwytaka

delta ip67 194x194 prod

Dla każdego gościa przygotowaliśmy również niespodziankę. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn