Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do OMRON wita firmę Factbird jako partnera w zakresie rozwiązań w sieci innowacji OMRON

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

OMRON wita firmę Factbird jako partnera w zakresie rozwiązań w sieci innowacji OMRON

Rozwiązania w zakresie inteligencji produkcyjnej zapewniają producentom dostęp do praktycznych informacji w czasie rzeczywistym w celu wprowadzania znaczących udoskonaleń.

OMRON, światowy lider w dziedzinie automatyki przemysłowej, ma przyjemność ogłosić, że firma Factbird dołączyła do sieci innowacji OMRON jako partner w zakresie rozwiązań. Factbird dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie inteligencji produkcyjnej w celu usprawnienia procesów gromadzenia i analizy danych. Wywodząca się z Danii firma Factbird rozszerzyła swoją działalność na całą Europę i Stany Zjednoczone, wywierając znaczący wpływ na przemysł produkcyjny.

Inteligencja produkcyjna odgrywa kluczową rolę w nowoczesnym środowisku przemysłowym, w którym wiedza oparta na danych jest niezbędna do utrzymania konkurencyjności, spełnienia oczekiwań klientów i osiągnięcia doskonałości operacyjnej. Łącząc siły z Factbird, OMRON kontynuuje poszerzanie swojej sieci zaufanych partnerów i dostarcza kompleksowe rozwiązania, które zaspokajają zmieniające się potrzeby producentów na całym świecie.

Łatwe w użyciu rozwiązania Factbird w zakresie inteligencji produkcyjnej obejmują automatyczne urządzenia do gromadzenia danych, monitorowanie OEE w czasie rzeczywistym, monitorowanie wideo, optymalizację procesów, monitorowanie mediów i zasobów oraz proaktywne możliwości konserwacji sprzętu.

factbird solution partner fcard comp
Søren Traumer Schønnemann z firmy Factbird i Kenneth Ranzau z firmy OMRON

Søren Traumer Schønnemann, dyrektor handlowy i partner w Factbird komentuje: „Naszą misją jest przedefiniowanie granic inteligencji produkcyjnej, promowanie wydajności operacyjnej, lepszej optymalizacji procesów i zrównoważonych praktyk. Nasze rozwiązania umożliwiają producentom przejęcie kontroli nad wydajnością produkcji dzięki informacjom dostępnym w czasie rzeczywistym, które pozwalają wprowadzać znaczące udoskonalenia”.

Daniel Rossek, kierownik ds. integracji systemów w regionie EMEA w firmie OMRON, dodaje: „Wierzymy w transformacyjną moc technologii i angażujemy się w napędzanie innowacji poprzez nawiązywanie strategicznych partnerstw. Ekspertyza Factbird w zakresie inteligencji produkcyjnej doskonale łączy się z naszym zaangażowaniem w kształtowanie przyszłości, w której automatyzacja odblokowuje bezprecedensowe możliwości w zakresie produktywności, skalowalności i doskonałych doświadczeń użytkowników”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat firmy Factbird i jej rozwiązań w zakresie inteligencji produkcyjnej, skontaktuj się z firmą OMRON lub odwiedź stronę: https://www.factbird.com/.

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn