Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Firma OMRON wprowadza wirtualną prezentację zabezpieczeń — przewodnik po bezpiecznej automatyzacji elastycznych systemów produkcji

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Firma OMRON wprowadza wirtualną prezentację zabezpieczeń — przewodnik po bezpiecznej automatyzacji elastycznych systemów produkcji

Nowa wirtualna prezentacja zabezpieczeń firmy OMRON zapewnia panoramiczny obraz rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, przeznaczonych do hal fabrycznych firm z branży motoryzacyjnej i logistyki wewnętrznej.

Jako odzwierciedlenie koncepcji fabryki przyszłości wirtualna prezentacja zabezpieczeń firmy OMRON umożliwia odwiedzającym dogłębną analizę wybranych obszarów zastosowań związanych z bezpieczeństwem. Zapewnia ona również dostęp do poradników po technikach bezpieczeństwa oraz szczegółowe informacje na temat różnych, związanych z tym zagadnieniem rozwiązań, takich jak wyłączniki awaryjne, skanery laserowe, wyłączniki drzwiowe, fotoelektryczne kurtyny bezpieczeństwa i przełączniki z uchwytem.

Poprzez animacje 3D, filmy i demonstracje prezentacja pozwala kierownikom ds. BHP i inżynierii zapoznać się z różnymi opcjami dostępnymi dla ich zakładów i dowiedzieć się, jak można je wdrożyć w rzeczywistych procesach.

Josep Plassa, kierownik ds. marketingu systemów bezpieczeństwa w regionie EMEA w firmie OMRON Europe, komentuje: „Inspiruje nas pomysł zapewnienia wszystkim pracownikom produkcji dostępu do koncepcji bezpieczeństwa. Nasza wirtualna prezentacja jest doskonałym przewodnikiem dla producentów chcących zautomatyzować działanie swoich zakładów. Pozwala ona także osobom niebędącym ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa odkrywać w realistyczny i prosty sposób różne możliwości wdrażania rozwiązań związanych z bezpieczeństwem w elastycznym systemie produkcji, w fabryce, w której ludzie i maszyny stale współdziałają”.

Oprócz przewodników po technikach bezpieczeństwa i opisów możliwych zastosowań odwiedzający mogą także przejść do laboratorium osobliwości związanych z bezpieczeństwem, w którym można obejrzeć krótkie filmy instruktażowe na tematy dotyczące bezpiecznej automatyzacji. Oglądając dostępne materiały informacyjne, mogą oni na przykład nauczyć się, jak wybrać odpowiedni przycisk lub jak powiązać sygnały zatrzymania awaryjnego z maszyną.

Josep Plassa dodaje: „Z tej wirtualnej prezentacji mogą skorzystać również eksperci ds. bezpieczeństwa i dowiedzieć się na jej podstawie, jak najnowsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i powiązane usługi firmy OMRON mogą zwiększyć wydajność”. Wirtualna prezentacja zabezpieczeń pokazuje, w jaki sposób rozwiązania firmy OMRON mogą pomóc producentom w utrzymaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa przy jednoczesnym ograniczeniu strat i opóźnień związanych z ponownym uruchamianiem, w celu zapewnienia bardziej zrównoważonego rozwoju.

Zarejestruj się tutaj, aby wziąć udział w Wirtualnej prezentacji zabezpieczeń firmy OMRON.

Odkryj rozwiązania firmy OMRON z zakresu bezpieczeństwa

Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn