Zaloguj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Zarejestruj się

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Wiadomość e-mail umożliwiająca dokończenie rejestracji konta została wysłana do

Powrót do strony internetowej

uzyskaj bezpośredni dostęp

Wypełnij poniższe pola i uzyskaj bezpośredni dostęp do zawartości tej strony

Text error notification

Text error notification

Checkbox error notification

Checkbox error notification

Problem techniczny. Akcja nie została wykonana. Przepraszamy - spróbuj ponownie.

Download

Dziękujemy za zainteresowanie

Masz teraz dostęp do Firma OMRON inwestuje w firmę Kirin Techno-System, kompleksowego producenta maszyn kontrolnych

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana do

Przejdź do strony

Teraz lub uzyskaj bezpośredni dostęp, aby pobrać ten dokument

Firma OMRON inwestuje w firmę Kirin Techno-System, kompleksowego producenta maszyn kontrolnych

Firmy OMRON Corporation i Kirin Brewery Company Limited ogłosiły podpisanie umowy zakupu akcji dotyczącej inwestycji firmy OMRON w Kirin Techno-System Company (KTS) Limited w celu zapewnienia bezpieczniejszej produkcji napojów. Udział kapitałowy firmy OMRON wyniesie 60%, a udział Kirin Brewery — 40%.

W ostatnim czasie w miarę wzrostu zainteresowania konsumentów bezpieczeństwem żywności oraz napojów, rośnie zapotrzebowanie na zaawansowaną kontrolę i inspekcję jakości w celu zapewnienia bezpieczniejszej produkcji żywności i napojów w zakładach. 

Z drugiej strony, wraz z rosnącym niedoborem siły roboczej w branży produkcyjnej, automatyzacja procesów ręcznych stała się kwestią zarządzania. Ponadto zmniejszenie ilości odpadów wynikających z wad jakościowych ma również kluczowe znaczenie z punktu widzenia globalnej ochrony środowiska i celu ograniczenia stosowania tworzyw sztucznych. 

Istnieje pilna potrzeba osiągnięcia większej dokładności kontroli, automatyzacji i redukcji wadliwych produktów w celu zarówno zapewnienia bezpieczeństwa produkcji żywności i napojów, jak również ochrony globalnego środowiska poprzez zmniejszenie zużycia tworzyw sztucznych i energii produkcyjnej. 

Dzięki połączeniu OMRON z inwestycją w KTS obie firmy wspólnie opracują rozwiązania „Manufacturing DX (Digital Transformation)”, wykorzystując dane z inspekcji i przyczyniając się do rozwoju branży produkcji żywności i napojów. Obie firmy chcą współtworzyć nowe wartości (rozwiązania), łącząc zaawansowaną technologię kontroli OMRON z technologią inspekcji KTS. W szczególności, poprzez identyfikację przyczyn defektów w oparciu o dane z kontroli oraz podjęcie środków zapobiegawczych, celem obu firm jest przyczynienie się do stworzenia zakładów produkcyjnych, których procesy produkcji będą pozbawione wad. Rozszerzając rozwiązania powstałe w ramach współtworzenia dla klientów z branży napojów na całym świecie, obie firmy zamierzają promować poprawę jakości i innowacje produkcyjne w całym przemyśle żywności i napojów oraz przyczynić się do globalnej ochrony środowiska poprzez zmniejszenie liczby wadliwych produktów. 

Poprzez inwestycję w KTS, firma OMRON dąży do zwiększenia wartości korporacyjnej poprzez wykorzystanie mocnych stron obu firm do wspólnego rozwoju wartości, zapewniania bezpiecznych napojów oraz przyczyniania się do globalnej ochrony środowiska. 

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

kirin omron joy brings us together fcard en logo
Śledź OMRON Industrial Automation w serwisie LinkedIn